Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon ki mondta azt az emberis...

Vajon ki mondta azt az emberiségnek, hogy minden erővel azon legyen hogy kipusztuljon?

Figyelt kérdés

Kicsit gondolkodtam mostanában a dolgokon, bár elég sokszor szoktam ezen alapból is.

Nem vagyok világ vége váró vagy miaz az amerika f**ág apokalipszis mániás, hanem tényleg érdekesek a dolgok.


Minden embernek vannak káros szokásai, de tényleg nagyon durvák ha kicsit jobban bele folyik az ember, akkor szerintem jobban észre veszi. A kicsiből nagy gond lesz..a legtöbb öreg ember olyan fa**gok miatt szenved 50 évesen is már, amit most csinálnak a fiatalok(csak durvábban) mint ők régen.


Szóval egyre több, és erősebb halálos megbetegedés van akár már fiatal korban is...szerintem az emberi kapcsolatokról meg már végképpben nem kell beszélnem stb stb mindegy.


Szerintem mindenki ide tudja képzelni a saját rossz tapasztalatait ezzel a világgal, és magával kapcsolatban és szerintem az összesnek van alapja.


Egész egyszerűen hihhetetlen az, hogy ennyi hülyeséget/káros dolgot nem tud kitalálni szerintem önmagától az ember.


Nem vagyok valami nagy hívő viszont minnél jobban elmerülök a témában kizárhatatlanná válik a vallás sátán-isten-biblia ezek a dolgok.


A bibliában az isten a legkisebb bűn-re azt mondta, hogy ne csinálja az ember és ahogy elnézem nem azért mert bűn, hanem szimplán szar hatással van az emberre/ emberiségre.


Pl.: Ne ölj ezt mondta kainnak vagy ki a p*cöm volt az, és ő ölte meg ha jól tudom a testvérét...eddig nem lehett az emberiség történetében gyilkosságot találni utánna meg folyamatosan.


A paráznaságok is valahogy így kezdődtek tehát kicsiből lett valami nagy, és ugye mintha elindult volna már réges régen a dominó day.


Nem tudom szerintem kajakra sátán csinálja ezeket a dolgokat...az űrlények szerintem rohadtúl nem fogalálkoznának velünk ennyire.


Mi a véleményetek ezekeről a dolgokról?


2017. jan. 16. 23:36
 1/4 A kérdező kommentje:
25f
2017. jan. 16. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
1000 éve még 25 év volt a születéskor várható élettartam. Sokat fejlődtünk azóta. Nem tudom miről beszélsz?
2017. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez troll kérdés? Ennyire értelmetlen megközelítést még életemben nem láttam.

Először is:

Az emberek fele ennyi ideig nem éltek, mert meghaltak az akkor még kezelhetetlen betegségekben...


"Nem vagyok valami nagy hívő" aztán "szerintem kajakra Sátán csinálja" ..azta..nem csak hívő nem vagy..vagy vagy, nem tudom, de sem tudományokból, sem teológiából nincs egy minimális tudásod sem.


Mi az, hogy az emberiség történelmében addig nem lehetett gyilkosságot találni? Ezt ugye nem gondoltad komolyan?! 8 általános meg van vagy csak hittan órákra jártál be?!


Véleményt kértél, én elmondtam.

2017. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Összeszámolni nem tudom, hogy hány hülyeséget mondtál.

Szerinted, mi találjuk ki a halálos betegségeket? Nagyon nem.

Mindenkinek vannak rossz szokásai, igen, de most jóval könnyebb "űzni", mert több van és könnyebben hozzá lehet jutni.

A Bibliát te se fogtad fel, olvasgasd, barátom. A Sátán nem csinál semmit, mert 1. nem létezik, 2. mindenki maga dönt az életéről.

2017. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!