Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Reménytelen esete vagyok az...

Reménytelen esete vagyok az emberiségnek, és sose leszek társas?

Figyelt kérdés

Szeretnek irni, baratkozni, normalisan beszelgetni. Szeretnek baratokat, baratnot, szeretnem, ha az emberek nem leneznenek es megvetnenek, hanem elismernenek es elfogadnanak olyannak, amilyen vagyok.


De sajnos nem lehet. Nem szeret senki, vagy ha szeret is, inkabb megver, mintsem kifejezze emberi erzelmeit irantam.

Irni szeretnek nagyon szep sorokat, amik elkalauzoljak az embereket kepzeletben es maradando elmenyben reszesulnek tole. De ugy erzem hiaba, ha nem lenne kozonsegem.



2016. nov. 30. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez férfiakra is vonatkozik ám! Sőt...

2016. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl számos olyan oldal van, ahol online írhatsz műveket. Ilyen a wattpad is. Gondolom, hogy te is fiatal vagy és most részesülsz az élet gyakori kegyetlenkedésében. Sose a mennyiségre, hanem a minőségre törekedj és foglald le magad azzal, amit szeretsz csinálni. Próbálj ismerkedni és a nyitottabb lenni, de ne bizakodj el, hogy akkor már mindenki imádni fog. Sokszor az emberek nem árulják el az igazi érzéseiket, mert félnek, hogy ebben az álarcos társadalomban kirekesztettek lesznek.

18/L

2016. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélem, lesznek megértő barátaid. Minden ember vágya, hogy elfogadják, amint van, amilyen.

Az utolsó mondatod téveszmén alapul, felejtős. Közönségnek a tapsért, elismerésért, pénzért, dicsőségért csak a bulvár szerzők, újságírók írnak - szemetet.

A nagy művek élők, előbb-utóbb megtalálják az olvasókhoz az utat.

2016. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%

Ha akarod, nem vagy reménytelen.

Én nagyon nagyon szeretlek téged.

Ha budapesti vagy, blaha környékén sok ismerkedésre jó hely van.

2016. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Wattpad mellett van moly.hu oldal is, ahol találsz közönséget. Egyébként mennyi idős vagy?
2016. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Red Vixen, nem unod még? :(
2016. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

introvertált személyiség vagy. Természetes, hogy nem megy a társas érintkezés semmilyen formája :)


Tanuld meg, gyakorold hogyan kell! pl első benyomás c. könyv, torrenten fent van, de van millió más kommunikációs-társas témában :)

2016. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!