Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A családom 2 éve szivat...

A családom 2 éve szivat amiatt, mert öntudatlanul udvaroltam műtét után még az altatás hatása alatt egy csinos műtősnőnek. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Komoly műtét volt (előre tervezett volt, fontos szerv, benne volt a legrosszabb lehetőség is). Semmire nem emlékszem csak egy-két foszlányra, de a családom szerint amikor már kihoztak az intenzívről a rendes szobába (1 nap) akkor is komoly gyógyszereket, infúziót kaptam és nem voltam még mindig rendesen magamnál. Ők azt mesélik hogy volt egy velem egykorú (25 voltam akkor) nagyon csinos műtő segéd (vagy ilyesmi) lány akinek állítólag már az ébresztés után is elkezdem udvarolni. Az anyám szerint amikor már ő is ott lehetett nálam, akkor is olyanokat mondtam a csajnak (lejött többször megnézni engem) hogy milyen szép, kedves, bárcsak egyszer ilyen barátnőm lehetne (azt is mondtam, hogy csak álmodozok mert úgyse lesz, nem vagyok egy ligában vele), szerencsés a barátja, mert egy ilyen gyönyörű nőnek biztos van minden ujjára 10 pasi. Meg ilyesmiket.

Amiről én már tudok akkor nem mondtam semmi ilyet ("józanon" zavarban vagyok a szép lányok társaságában, nem mernék udvarolni vagy bókolni), de nagyon kedves volt velem a csaj akkor is.

Tudni kell még az egészhez, hogy a legcsúnyább srácok közé tartozom, egy barátnőm volt rövid ideig.

A családom (anyám, apám, bátyám) azóta ezzel szivatnak. Mindig felhozzák, olyanokat mondanak, hogy szégyenbe hoztam saját magam, nagyon kínos volt az egész, nevetnek rajta. Sokszor előhozzák ha pl. látnak egy csajjal munka közben, hogy "aztán nehogy neki is szerelmet valljál". Bátyám múltkor amikor egy munkatársnőmmel voltam odakiabált, hogy "szevasz öcsi, jók ezek az altatók, mi?" (Arra célzott, hogy azért vagyok egy nő társaságában mert biztos altató hatása alatt vagyok)

Amikor eljöttem a kórházból az anyám behozott egy ajándékcsomagot hogy adjam oda a csajnak és kérjek tőle bocsánatot mert megsérthettem a kéretlen udvarlásommal (anyám ilyen karótnyelt "nagyasszony") Egyáltalán nem tűnt sértettnek, talán viccesnek gondolhatta, jót nevetett a barátnőivel maximum.

Persze nem adtam oda a csomagot. Apám is kiselőadást tartott arról, hogy milyen férfinak milyen nőnél lehet próbálkozni (ezt ép ésszel magamtól is tudom, nem jutna eszembe bókolni vagy próbálkozni)

A családom nem primitív, jól keresnek, sikeresek, diplomásak mind. Bátyám egy jóképű csajozógép, apám szintén nagy hódító volt, én meg mindig kilógtam a sorból (sokszor szivattak, hogy biztos elcseréltek a szülőszobán)


Normális ez? Másnak is van ilyen családja? Szerintük én reagálom túl, ez egy jó hecc.


2017. jan. 19. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy diplomád és viszonylag jól keresel, akkor ha az ördögnél csak egy fokkal jobban nézel ki, már akkor is simán jó parti lehetnél egy műtős csajnak!

Ha még két év után is rajta agyalsz, akkor keresd meg facebookon, kezdj el vele csevegni, ha szingli hívd el valahova. Ha meg nem szingli, akkor többet nem agyalsz azon, hogy mi lehetett volna, ha nem vagy töketlen.


Engem abszolút nem zavarna, ha gyógyszerek hatása alatt túlzott érzelmekről vallottam volna egy csinos ápolónőnek, doktornőnek vagy műtős csajnak. Iszogatós bulikban többször előfordult velem hasonló. Nem is szabadkozok ilyenért. Simán megmondom, hogy igen egy csinos nő ezeket az érzéseket keltette bennem.


Mondjuk ilyeneket nem dumálok, hogy bárcsak ilyen nőm lehetne, mert kicsit ittasan simán inkább azt érzem, hogy a legjobb külsejű nőknél is jó vagyok összértékeimet tekintve.


Butaság, hogy szüleid kishitűséget táplálnak beléd, ezért kattogsz csak ilyeneken.

2017. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy aranyos dolog volt, a családod meg egy hatalmas bunkó, már bocsánat. Ne hallgass rájuk, vagy szólj vissza valami csípőset. Pl. ha azzal szivatnak, hogy nem vagy jóképű: tőletek örököltem, az eszemet meg valaki mástól. De utálom mikor a saját szülei tiporják sárba a gyerek önbizalmát....
2017. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

"De utálom mikor a saját szülei tiporják sárba a gyerek önbizalmát...."

Ez a "gyerek" akkor volt 25 éves! 😂 Azóta évek teltek el! Lassan saját családnak lenne itt az ideje, nem azon sírdogálni a sarokban, hogy kicsúfolta az apukája..

2017. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek! Néhány megjegyzésre válaszolok:


- Nem akarom felszedni a csajt, reálisan nincs nála esélyem (a pénz nem játszik itt) Ha nincs meg a kölcsönös vonzalom, akkor úgyis hiába. Barátkozni meg már nem akarok több nővel (minden próbálkozásom friendzonnal végződik). Ahogy én láttam, egy kedves csúnya srácként nézett rám, mint egy kisöcsire.

- Nem jár ezen a mai napig az eszem, a családom nem tudja elengedni, hiába mondom nekik. Az apám és bátyám van főleg rákattanva, nem tudják elfogadni gyerekkorom óta hogy nem olyan csajozós-magabiztos vagyok mint ők

- Nem náluk lakok, a bátyám 1 éve ugyanabban az irodaházban dolgozik mint én. Ha akarom se tudom elkerülni. Az apánk meg mindig járkál hozzá, együtt mennek kávézni meg ki tudja. Apánk játsza most a fiatalt.

-Anyám sznob, úri nőként viselkedik, mintha nem ebből a korból jönne. Úgy nevelt, hogy szégyellős legyek, sok felesleges dolog miatt érezzem magam kínosan, zavarban.

- Nem picsogok meg siránkozok, csak kiváncsi voltam mások mit gondolnak erről. Nem is szoktam rajta rugózni, eszembe se jut csak ha a családom beszól.

2017. jan. 20. 09:44
 15/16 acelsziv ***** válasza:
31%
És mi volna, ha megerősítenéd az önbizalmadat,leeresztenéd a hasadból a tökeidet és férfiként viselkednél?
2017. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem is cseszegetnek azóta, mert 10 éve 16 éves koromban kicsit többet ittam, de nem lettem full részeg, ekkor elkezdtem udvarolni nővéremnek a pasijának, mindenféle táncot lenyomtam neki, meg nyomtam a dumát, de nem vetkőztem. Na ezt nem tudják elfelejteni és annyira idegesitő, amikor erről kezdenek el beszélni. Már vagy százszor megkértem, hogy felejtsék el, de nem.

Aztán egy évvel később rokonokhoz kimentem Párizsba a nagymamámmal, az ő bátyjához mentünk és összevesztem vele minden szaron. A családom ezt is emlegetik azóta is, hogy a gép meg az internet miatt vesztem vele össze, hát nem tudják elfelejteni. Pedig már ezerszer megbeszéltem az érintettel, érdekes ő eltudta felejteni, illetve azt is tudja, hogy kislány voltam még akkor.

2017. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!