Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni?...

Hogyan tudnék változtatni? Rendetlenség, folyton minden szét van szórva ruha cipő stb! Férjem és 6 és 7 éves fiaim folyton minden szétszórnak maguk körül, már nem bíróm a rendszeres pakolást!

Figyelt kérdés
2 éve beköltöztünk egy családi házba,3 szobás (természetesen hiteles és 12 év után lesz a miénk) ez volt az álmunk a gyerekekkel saját kert nem panel ! Van egy 2 éves kislányom is akivel még itthon vagyok,de úgy érzem életem másból nem áll mint takarításból meg főzésből stb. Mikor a fiúk hazaérnek minden játékuk szétszórva lesz ,ruhájukat eldobva vetik le. Én próbálom kérni őket ne,de a férjem leállít ,hogy ő fiúk ,nem dolguk takarítani!! Mintha büszke lenne rá ,ha így viselkednek. Sajnos a trehányság kisfiamnál iskolába is kiütközik szamárfüles könyvek stb. Nem tudom ,hogy tudnék rajta változtatni,mert férjem is mintha ellenem lenne.

#rendetlenség #trehányság #folytonos takarítás
2017. jan. 19. 14:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért mert a férjed keresi a pénz javát, még nincs joga téged cselédnek nézni. Arra pláne nincs joga, hogy a gyerekeket is arra nevelje, hogy téged csicskáztassanak.

Szólj a férjednek, hogy legkisebb gyereket ellátod, de azok után nem pakolsz, akik már elég nagyok ahhoz, hogy elpakoljanak. És ebbe a kategóriába ő is beletartozik! Ha ilyen szemlélete van, akkor keressen és adjon haza annyit, amennyiből házvezetőnőt is lehet fogadni. Te nem cseléd vagy, hanem feleség.

És ha ez nem tetszik neki, egy hétre költözz haza pihenni egy kis eljátszott idegkimerüléssel Édesanyádhoz. Egy-két hét elég arra, hogy rájöjjön, mekkora paraszt aki nem pakol el maga után... ha mindent neki kell majd csinálnia.

2017. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!