Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek milyen típusú...

Fiúk! Nektek milyen típusú lányok jönnek be? (18-25 éves kor körüliek véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés

1.Típus:

Vékony, sminkes pláza lányok akik a suliba is úgy mennek mintha operába készülnének. Buli, pia és nagy "baráti" kör és minden őrültségben benne van, szóval nagy party arc.

Főzni, takarítani nem tud de bomba a külseje.


2.Típus:

Aki jól tud főzni, sütni, takarítani de van rajta egy kis plusz és csak különleges alkalmakkor keni ki magát, de attól még tud átlagban is szolidan nőies lenni és nem jár bulikba.


Kérlek, értelmes válaszokat szeretnék!

Nem számít ki melyik típust kommentálja mert nem az elítélésre megy a dolog!


2017. jan. 19. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, egyik sem.

Az első azért nem, mert az ilyen lányok általában nem jó beszélgetőpartnerek, mivel nem intelligensek. Kevés dolog érdekli őket. Szexre nyilván jók, de több kell annál, hogy megfogjon, mint a jó külső.

A második ez alapján jobban hangzik (bár nem szeretem a túlsúlyos lányokat), de a való életben inkább tartanám unalmasnak.


Én azokat a mérsékelten vékony alternatív lányokat szeretem, akik szeretnek bulizni, de beszélgetni is szeretik a jó zenéket, a jó ételeket, a jó szexet. Hűségesek, de lazák. Olyanok, mint a barátnőm. :)

2017. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3. Okos és lássam meg benne a belső összképet, ami megfog. Hozzáteszem ez elég ritka.
2017. jan. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem!
2017. jan. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!