Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni?...

Hogyan tudnék változtatni? Biztosabb lenni a dolgokban?

Figyelt kérdés

Rengetegszer van az,hogy ha a suliban kérdeznek valamit órán a tanárok,akkor arra néha csak úgy eszembe ötlik egy szerintem helyes válasz,minden gondolkodás nélkül,de nem merem kimondani,mert nem vagyok biztos,hogy jó lenne a válasz,aztán a végén sokszor volt már,hogy jót mondtam volna.

Nem igazán vagyok az az órába belebeszélő típus,és nem jártatom feleslegesen a számat,persze barátokkal azért beszédes vagyok,szóval nem hiszem,hogy bármiféle komplexusom lenne vagy valami hasonló. De ma is volt ilyen az egyik órán és már baromira zavar,pláne az egyik tantárgynál ez a dolog, és szeretném,ha azért látná a tanárom,hogy azért mert nem vagyok szín 5-ös,attól még érdekelnek a témák és megtanulom az anyagokat,olvasgatok érdekességeket stb. Mert eléggé úgy érzem, attól még hogy emelt faktra járok hozzá, szinte semmibe vesz az órákon, legalábbis nem érzem,hogy ugyanúgy kezelne,mint a többieket a csoportban.



2017. jan. 19. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig nem érzem magam hülyébbnek a többieknél,mégis mintha lekezelő lenne velem..
2017. jan. 19. 23:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy már annak is örülnek a tanárok, ha megszólalsz. A lelkesedést, munkát még akkor is pozitívan fogják értékelni, hogyha nem mindig jó a megoldásod.
2017. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom megfogadni a tanácsot. Köszönöm! :)
2017. jan. 21. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

A korábbi válaszoló vagyok. Pont most történt egy eset az öcsémmel, ami a te problémádhoz kapcsolódik.

Az öcsém 4,5-re állt magyarból, amiből nem éppen a legjobb, és sokat kellett dolgoznia ezért az átlagért. A legjobb barátjának ugyanerre az eredményre félévi 4-est adtak. Majd a tanár azt mondta az értékelésnél, hogy az öcsémnek megadja az 5-öst, mert nagyra értékeli az aktivitását az órákon. Szóval mondom, mindenképp megéri felszólalni. :) Hajrá!

2017. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!