Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor érezted úgy, hogy révbe...

Mikor érezted úgy, hogy révbe értél?

Figyelt kérdés

Milyen esemény után? Milyen idős korodban?

Többször is érezheti ezt az ember vagy csak egy nagy révbeérés létezik?


2017. jan. 20. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a párommal összeköltöztünk. Előtte is igazából már együtt éltünk, szép fokozatosan több holmija volt már nálam, mint a szüleinél. Aztán átköltöztünk egy másik lakásba, onnantól laktunk együtt hivatalosan. Akkor éreztem.

Idén lesz az esküvőnk, kíváncsi vagyok, utána milyen érzés lesz, lehet, hogy akkor megint azt fogom érezni, hogy na most értem révbe :)

2017. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem tartok ott.
2017. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem éreztem ilyet.


31/N

2017. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még soha. Akkor érezném, ha lenne egy biztos munkám, jó keresetem, saját lakásom, jó környezet.

24F

2017. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még messze vagyok attól, mondjuk 27 évesen lehetek is.


Én amúgy a "révbe érést" olyan 50-es éveimre tudnám elképzelni. Amikor már megteremtettem magamnak a biztos anyagi körülményeket, illetve felneveltem 1-2 gyereket, akiket elindítottam az élet útján.

2017. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!