Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már rá példa arra, hogy...

Volt már rá példa arra, hogy egy barátnőd, vagy egy rokonod volt rád irigy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kinek milyen tapasztalata volt ezzel kapcsolatban? Volt,hogy egy barátnőd volt irigy rád? Vagy egy családtagod?
2017. jan. 25. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 10 évig voltunk legjobb barátnők. Amikor vettem egy ruhát, másnap ugyanolyat vett ő is. De ugyanez volt a helyzet a fülbevalótól elkezdve a filléres cuccokig. Azt hittem egy darabig, hogy paranoiás vagyok, amíg egyszer mondtam neki a telefonban, hogy befestem a hajam szőkére. Másnap szőke hajjal jelent meg. Egy darabig röhögtünk rajta párommal, de aztán megelégeltem és leèpítettem.
2017. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huuu szinte már mániásan irigyelhetet.
2017. jan. 25. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt és iszonyú rossz mikor egy testvér irigy. Itt nem ugyanolyan ruha vagy ilyenvolt az irigység tárgya. Egyszerűen zsigeri irigység volt. Mert nekünk minden jó, minden könnyű, egyszerű. Csak azt nem nézte hogy dolgozunk is érte, sokkal többet mint ő aki otthon ült. Nem azért mert nem tudott hanem mert nem akart dolgozni. Fájó nagyon egy közeli családtag irigysége.
2017. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 1

:O Ilyen létezik? Aztak....

2017. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1 haha bocs, ez jó:) kívülről vicces...


nálunk rokon van ilyesmi...néha nem bírjuk ki, és kitalálunk valamit, és mindig pislogunk miket képes megtenni, csak hogy ő legyen bezzeggg :)

amúgy nyilván az ember leépíti és letojja az ilyet. és ennyi.

2017. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Èn is nevettem addig a pontig, amíg el nem kezdte ecsetelni, hogy milyen mázlim van párommal, mert van jogsija meg kocsija ès talpraesett, mindenben számíthatok rá. Aztán egyszer arra mentem ki egy házibuliban a teraszra, hogy párom rángatja le magáról a csajt. Akkor nem volt őszinte a mosolyom. :D

#1 voltam.

2017. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Igen, a legtöbb rokon, aki ismert utált, mert jobb tanuló voltam, mint az ő gyerekeik/unokáik. Illetve a gyerekkori ún. "legjobb barátnőm" is nagyon irigy volt emiatt, képes volt kitépni a füzetemből a házit hogy kapjak egyest.
2017. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#1... ugyan, nekem a rokon felhívta a férjem, hogy nem érti miért engem vett el, amikor ő szebb csinosabb, okosabb, hogy adhatta le így a szintet .... azt nem tudta, hogy ki van hangosítva... kicsit pislogtunk, mert a legszebb benne, hogy a férj rokona vér szerint, nem az enyém :D szóval ilyesmiben mint versenytárs nyilván szóba se kerülhetett, de már nem tudott miben versenyezni szerintem kínjában....


Borzalmasan szánalmasak valahol az ilyen irigy emberek. de közben iszonyat vérszívóak is, az állandó versenyzési kényszerükkel, ez tény.

2017. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Családtag volt.

Tudni kell hogy az én generációmból az egész nagy családban én vagyok a legidősebb. Ezért sajnos vagy nem sajnos unokatesókat, féltesókat és mindenki mást velem piszkálnak, és velem hasonlítgatják össze őket. Mintha az élet egy verseny lenne. Már több vitám volt ebből nagyszülőkkel és nagynénémékkel, ugyanis szegény gyereknek megvannak a saját gondjai. Nem kell még azt is hallgatnia hogy én az ő korában ezt és azt értem el, és ilyen meg olyan osztályzataim voltak. Ők nyilván másban lesznek sikeresek. Ennek ellenére nagynéném beíratta őket tanulni ugyan azt a sportot, hangszert, nyelvet amit én tanulok. Csak azt nem érti meg hogy én ezt mindet hobbiból vettem fel. Jelenleg azzal van piszkálva hogy én az ő korában suli mellett már rég dolgoztam suli mellett, megvolt a jogsim, és pénzem saját kocsira, volt nyelvvizsgám és többszörös országos bajnok voltam. Bár nem nagy teljesítmények ezek, de szerintem számon kérni valakin abszurd.

Régebben unokatesóim ezért irigyek voltak rám, és ki se állhattak. És meg tudtam érteni őket. Jelenleg mivel sokat lógtam velük, beszéltem erről is velük, és sokszor összevesztem az anyjukkal emiatt őket védve ezért már normális a kapcsolatunk. De mikor írták nekem az SMS-t hogy ne menjek versenyezni mert sír már a leszúrástól amit otthon kap hogy ő meg nem jut be a versenycsapatba, az egyszerűen nem normális.

Másik unokatesómat meg olimpikonnak akarják nevelni a szülei, mert a "család mindig jó volt a sportokban". Jah, ez jelent engem meg apámat akik büdös életben nem értünk el semmi nagy sporteredményt pár helyi és országos versenyen kívül. Azt is kategorizálva, szóval a jelentkezők egyharmada elért valamit. És emiatt azt hiszik hogy már sportoló családunk van. A nagy lóf*@szt.

Én szerintem az a legszebb az életben hogy te találhatod ki az értelmét. Te döntöd el hogy mit akarsz elérni. És ez amit velük művelnek a legnagyobb kitolás a világon. Egy vicc ez a család. Örülök neki hogy már nem kell velük élnem és azt hallgatnom hogy ők miképpen akarnak megfelelni a külvilágnak. Semmivel nem ér kevesebbet egy olyan élet ahol az egyén inkább ki szeretné élvezni a mindennapokat minthogy mindenben hajtson. Mindenkinek más az igénye.

2017. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!