Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok orvos, mérnök, stb jobban...

Sok orvos, mérnök, stb jobban kereső ember miért elégszik meg élete végéig panellakással (indulásnak jó), holott a párjuk is gyógyszerész, gazdálkodással foglalkozó jól kereső nő?

Figyelt kérdés
Több ilyet is tudok, már 70 évesek, egész életüket panelban tudták le (nekem 30 évesen is jó volna 10 évig persze, ezt hozzá kell tennem, de még 3-4 évig gyűjtenem kell), pedig fejenként kb 350-400 at kerestek, tehát tellett volna rendes lakásra, házra, vagy társasházra is nekik. De ezt az életet választották, amivel az én szememben nincs semmi baj, de sok ember le panelprolizza az ilyet, azt veszem észre.
2017. jan. 25. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok:

-konzervatív felfogás a szakmájukból adódóan (nem általánosítok, de bankár/közgazdász embert még nem láttam szerény lakásban és kocsiban)

-tökéletesen elégedettek a nyugis panellel (ami simán lehet jó állapotú)

-nem szeretik a kertet gondozni

-keményen spórolnak komolyabb dolgokra (pl. lakás a Rózsadombon vagy külföldön ami nem néhány tízmillió)

-lehet van már több ingatlanjuk (távlati célok, plusz bevétel, unokák stb.), de te qrvára nem tudsz róla (legvalószínűbb forgatókönyv)

2017. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!