Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mezőgazdasággal foglalkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mezőgazdasággal foglalkozó fiú milyen barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés

Mik az elvárásai?

Pasik letudnátok

írni hogy milyen lenne nektek a tökéletes bnő?


2016. aug. 31. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyat, mint egy másik, átlagos ember. Számára legyen csinos, legyen aranyos, mosolygós, normális lány. Ennyi. Nem értem amúgy a kérdést. Nekem például úgymond kettős életemben van. Sokat dolgozom itthon a mezőgazdaságban, de mellette jogász leszek, és nem változott azért a nőkhöz való hozzáállásom, mert váltottam a mezőgazdaságból a jogra :D
2016. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy elvárnátok tőle hogy ő is dolgozzon benne?Vagy egyáltalán nem?
2016. aug. 31. 10:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy " mezőgazdasággal foglalkozó"? Elég tág fogalom. A napszámostól a mezőgazdasági cégvezetőig bárki foglalkozhat ezzel. Vagy te most csak egy sima falusi parasztra gondolsz, aki saját magának termeli meg a dolgokat?

Amúgy nem a foglalkozás határozza meg, hogy milyen barátnőt akar egy férfi.

2016. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy elvárnátok tőle hogy ő is dolgozzon benne?Vagy egyáltalán nem?
2016. aug. 31. 10:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem várnék el semmit, foglalkozzon azzal, ami érdekli.
2016. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Agrármérnök?
2016. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most nyilván ha lenne mondjuk kertes házunk, akkor nem hátrány, ha mondjuk vannak benne virágok, gyümölcsfák, ilyenek. Ott nyilván jól jön ha egy kicsit ténykedik, de traktorra nem ültetném, ha erre gondolsz :D Első voltam.
2016. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Oké köszi:-D

De nemis tetszene ha pld a traktoroddal menne?:-)

2016. aug. 31. 10:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen elvárásom, de ha annyira szeretné, akkor mehetne :DDDD
2016. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A parasztok a cowgirlökre buknak. Ez van.
2016. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!