Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek mezőgazd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek mezőgazdasággal foglalkozó féfival?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 16:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
A gazda feleséget keres?
2016. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne? A fősulin rengeteg ismerőst szereztem a mezőgazdasági mérnökök közül, mind értelmes, normális pasik voltak.

Azzal sincs baj, ha nincs két diplomája, meg 6 nyelvvizsgája az embernek, a kétkezi munkás is ember.

Kár a munkája alapján elítélni / magasra pozícionálni valakit. Hozzáteszem,de csak zárójelben, hogy aki mg.gal foglalkozik, az általában tehetős. Sok föld, gyümölcsösök, tanya.... Az én ismerőseimnek is vsn mit a tejbe aprítaniuk, mégis szerények, nagybetűs EMBEREK!

Ha ők nincsenek, neked nincs kenyered az asztalon, amit ma este jóízűen megvacsorázol!

2016. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfitól függ, nem a foglakozásától.

Önmagában az, hogy mezőgazdasággal foglalkozik, nem lesz kizáró ok, de azért ez sem sokat mond el így önmagában.

2016. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy "mezőgazdasággal foglalkozó" elég tág fogalom.

Ismerek olyan több diplomás PhD-s embert, aki mezőgazdasági tudomány területén írta a doktoriját és nagyon jól keres és ismerek egyszerű kétkezi munkást, aki napszámban dolgozik, kapál a földeken.

2016. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha értelmes humoros akkor igen

Főleg ha nekem nem kell kötelezően molyolnom a kertben. Elbóklászok ültetek de nem reggel hattól este tízig parancsra!! Amúgy semmi akadálya. Gondolom akkor képes felszegelni egy képet a falra. Onnantól meg ő az isten 😉😉😉

2016. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%

Hehe.

Jól írják.

Ha napszámban dolgozol akkor kb nulla az esélyed.

Ha van egy kis gazdaságod, amiből éldegélsz, akkor szintén nulla.

Ha munkával nagyon jól megélsz belőle, tehát havi akár 1 millió, de neki is be kell szállnia, akkor már több, de olyan csaladból kell házasodni, ahol tudják mit, merre.

Ha viszont vajda vagy, akinél elég reggel 9-kor felkelni, akkor is várja a házi tojásból, kecskesajtból, hagymából a reggeli, majd egész napra annyi a program, hogy lovagoltok meg az L200-sal furikáztok, akkor 100%.

Nem saját tapasztalat, de rendszeresen járok gazdákhoz házi sajtért, tejért, mézért, aztán ezt hallom tőlük.

2016. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem ,senki a világon nem jön össze velük ,ezért pár év múlva utód nélkül kihal az összes . Remélem vettétek az iróniát.
2016. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Nincs is jobb mint reggeltől estig aratni... ;)
2016. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A mezőgazdaságban jó pénzek vannak. Hacsak nem kapálni jár. Amúgy meg, ne az alapján ítéljünk meg valakit, hogy mi a foglalkozása.
2016. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen. Én vidéken nőttem fel és nagyon élveztem. Most a munkám miatt városba kellett költöznöm, de amint összejön a pénz egy kisebb farmra, húzok is vissza falura. Azt tervezem, hogy keresek majd valami részmunkaidős állást, szabadidőmben pedig majd a kertben kapirgálok/állatozok.
2016. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!