Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez túlzás volt a részemről?

Ez túlzás volt a részemről?

Figyelt kérdés
Tegnap történt, egy csaj megkerdezte, hogy szerepelnék-e a videójában mert a sulis dök miatt csinapnia kell interjúkat. Mivel eszméletlenül rossz állapotban voltam nemet mondtam és tovabb mentem. Erre utánam jön lekameráz és kérdezget holott világosan nemet mondtam. Erre kivettem az iphonját a kezéből, dulakodás közben orrba vertem. A telefonját a dulakodás után összetörtem. Kicsit rosszul érzem magam emiatt de igazából az bosszantott fel hogy nem tartotta tiszteletbe, hogy azt mondtam, hogy nem.
2017. jan. 25. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlzás, de ő meg egy bunkó paraszt volt.
2017. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti gondolom még tinik vagytok gondolom, de ez nagyon gyerekes viselkedés. Orrba verted, ezért? Nincs szád, hogy nyomatékosítsd a hozzáállásod? Nem kell mindjárt fizikailag cselekedni...Igen, jól látod, túlzás volt, nem is kicsit.
2017. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mind ketten ugyanolyan hibásak vagytok.
2017. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok:nem engedte hogy kivegyem a telefont a kezéből és ezért vertem orrba. Ittas allapotban voltam es féltem ha egy videó kikerülne rólam az rossz színben tüntetne fel, ezért bepánikoltam amikor elkezdett kamerázni. A telefont is csak azért törtem össze mert nem tudtam hogy kell törölni rajta a videót.
2017. jan. 25. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eléggé az volt. A minimum lenne, ha a lány helyében lennék, hogy kifizettettném az összetört mobilt.

De a lány is idióta volt, hogy elsőre nem fogta fel, hogy nem akarsz szerepelni.

2017. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha én videókat készítenék az utcán biztos, hogy nem jutna eszembe olyanok után fussak és lekameráztam azokat akik nem akarnak szerepelni a videóban. Már csak azért sem mert ha engedély nélkül lefilmezem és az illető megtalálná a videót akkor személyiségi jogok megértéséért pert indíthatna. De ha nem is jogi okból de már csak elvből azokar keresném akik szívesen szerepelnének a videómban és nem kell győzködni hanem egyből igent mondanak(ha videós lennék ezt csinálnám).

És még annyi hogy jó lenne ha mindenki megtanulná végre, hogy a nem az nemet jelent.

2017. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TappancsMancs ***** válasza:

Nem is kis túlzás volt. Ha mindketten perelnétek te húznád a rövidebbet, testi sértés, önbíráskodás, anyagi kár okozása. Az hogy ő hibázott téged nem ment fel semmi alól.


Nőket amúgy sem ütünk meg - kész pont ez nem vitatéma. Hozzáteszem férfiakat sem - nemhogy nőt.


Ilyen esetben elég lett volna hangsúlyosan megmondani neki és ha nem használ kivenni a kezéből és törölni amit felvett rólad. Nem összetörni egy 100 vagy akármennyibe kerülő telefont.


Őszintén szólva illene kifizetned ha nem vagy tuskó.

2017. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, csak 300 ezer forint nem kevés:/

2017. jan. 25. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Túlzás eléggé, elég lett volna kitörölni a videót... Nem mintha az ő viselkedése rendbem lett volna, így mostmár legalább kétszer is meggondolja majd mennyire érdemes erőszakosnak lenni, az ilyenek másból nem tanulnak.
2017. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"300 ezer forint nem kevés:/"


Ezt akkor kellett volna átgondolni amikor összetöröd a telefont.

2017. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!