Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek túlzás volt...

Szerintetek túlzás volt részemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég hosszú leszek.

Szüleim januárban szétmentek 30 év házasság után. Apu becsajozott.

Anyu eléggé rosszul volt, sokat vigasztaltuk, ott voltunk mellette. (van 2 húgom)

Sosem volt igazán jó Anya,sosem kaptuk meg azt a szeretetet, amire egy gyereknek szüksége van. Csak Apu létezett neki.

Pl mi 15 perces autóútra lakunk tőlük,és volt,hogy hónapokig nem is láttuk őket. Mindig az volt a szöveg,hogy Apu sokat dolgozik. De 2 autó volt,egyedül is el jöhetett volna, ezt mondtam is neki párszor.

Tavaly áprilisban 3 év próbálkozás után kiderült,hogy meddő vagyok, természetes úton nem lehet gyerekem. Egy kisműtéten estem át,hogy ez kiderüljön. Nagyon megviselt, 2 hétig nem mentem dolgozni, éjszakánként zokogva ébredtem álomból, mert mindig újra játszódott a dolog.

Nem jött el meglátogatni, nem volt mellettem. A reakciója annyi volt,hogy "majd lesz lombikkal". Júniusban csodával határos módon pozitívat teszteltem. 😃 Zokogva hívtam fel,hogy pozitív lett a tesztem. Ő: aztán ezért miért kell ordítani ?

Lényeg a lényeg,ezt mind elmondtam neki a válás után,átbeszéltük. Azt mondta,hogy jobban fog törődni velünk ,majd mindig jön hozzánk,és az unokájához is,ha megszületett.

Nem kellett neki sok idő ,szépen összekapta magát .

Azóta sem a tesóim ,sem mi nem igazán érdekeljük .

4 hónapos a kislányunk ,eddig 4-5 alkalommal volt itt, általában fél -3/4 órát maximum .

Feljár Budapestre a testvéréhez ,buliznak . Ez megy minden áldott hétvégén. Nem vagyok egy nagy Facebook-os, de már többen megkérdezték,hogy miért nincs fent neki az unokájával képe, miközben a húga gyerekeivel egy csomót tett fel.

1,5 hete hétvégén hívom, hogy mi a helyzet ,hogy van?

Erre: minden oké ,fent van Pesten.

Na itt eldurrant az agyam.

Elmondtam neki,hogy amíg baj volt,addig mind jók voltunk, de mióta jól van le vagyunk ejtve .

Azt,hogy 3-4 hetente eljön fél órára , aztán megy is. Hogy nincs egy közös kép sem a kislánnyal. Erre azt mondja,hogy mert még nem készült . Mondom persze, mert abban a fél órában mem jut már rá idő. Mondtam, hogy esetleg egyszer eljöhetne 1-2 órára . Hát mit csináljon ő velünk??? Ja, mondom köszi . Esetleg sétálhatnánk, beszélgethetnénk ,fagyiznánk egyet stb....Hát ő nem tudta,hogy nekem ilyen vágyaim vannak ,de akkor majd eljön hétvégén .

Azóta is jön...

Szombaton 2 hete, hogy nem beszéltünk. Szerintetek jogosan van megsértődve? Tényleg én látom ennyire rosszul?

Egyébként 47 éves .

Köszönöm a válaszokat!

És bocsánat, ha sok a hiba, de telefonról írtam .


2015. jún. 18. 16:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja, még valami.

Anyák napja előtt pénteken hívtam, hogy otthon lesz-e mert átmennénk. Azt mondta,hogy igen.

Hát vasárnap hív a húgom

2015. jún. 18. 16:39
 2/23 A kérdező kommentje:

* Vasárnap hív a húgom, hogy szólt-e nekünk, hogy elment Pestre, me induljunk el.

Nem szólt....ennyi nem volt benne. Anyák napján nem tudtuk megajándékozni mert elment otthonról. Pedig mind vártuk,hogy együtt leszünk.

Ráadásul akinek van gyereke az tudja,hogy így nehezebb elindulni, több készülődéssel jár.

2015. jún. 18. 16:41
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
47 éves az anyukad, nagyon fiatal a nagymamaságra. Lehet ezt ő is így érzi, ezert jár el bulizni a barátnőjével, úgy érzi ez neki jár még azok után, hogy a férje elhagyta. Úgy érzi még nem neki való az a hagyományos nagyi szerep, és így próbál hárítani titeket. Szerintem hagyd beken egy kicsit, hagy bulizza ki magát, és majd ha lenyugszik, akkor fog még keresni titeket.
2015. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 xinexol válasza:
83%
Szerintem totál nem normális amit csinál. Oké hogy csak 47, meg stb, de milyen ember az aki kutyába se veszi a csládját? Nem a nagyiságról van szó, de a lányának ha iylen súlyos dolgokon kellett átesnie, a minimum az lett volna hogy ott van vele, meghallgatja, ehelyett viszotn kb csak leszarta. Szerintem döntsd el te mennyi felesleges időd van rá, mert szerintem egy ilyen embertől soha semmit semmit sem fogsz kapni. Látszik hogy mennyire egyoldalú ez a kapcsolat, kb ha te mész az jó, de fordítva soha eszébe sem jutsz.
2015. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Pfff persze 47 évesen inkább menjen bulizni a gyerekeit meg szarja le az unokárol nem is beszélve

Ekkora hülyeséget ritkán ir válaszoló mar bocsánat...

2015. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Írtad, hogy sohasem volt igazán jó anya, akkor most mitől változna meg? Szerintem nem sok esély van rá.


17 évesen férjhez ment, most próbálja bepótolni, ami kimaradt az életéből. Ha soha nem volt mintaanya, akkor minta nagymama sem lesz belőle.

2015. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Olvassátok el figyelmesen már akkor is leszarta mikor nemtudott teherbe esni -.-"
2015. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Igaza van a 7#-esnek csak akkor fog foglalkozni veletek ha szarba lesz...

Sztem felejsd el az ilyen nem anya

2015. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

"Sosem volt igazán jó Anya,sosem kaptuk meg azt a szeretetet, amire egy gyereknek szüksége van."


Ő nem fog megváltozni. Eldöntheted, hogy sírdogálsz emiatt vagy elfogadod.


(Milyen felnőtt emberek kérik számon, hogy kinek a gyereke kivel van fenn facebook-on???)

2015. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mit írjak magamról?

25 éves vagyok, egy boldog párkapcsolatban. Mindenünk megvan.

Imádok itthon lenni a kislányunkkal. Mindennel maximálisan elégedett vagyok.

Mi az,hogy ez nem az én napom? Éppen olyan jó ez a nap is,mint a többi,ez az egy dolog bánt.


Kérdezz nyugodtan, de nem kell a lemezéről stílusod kedves!😉


A többieknek köszönöm!

2015. jún. 18. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!