Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a lány...

Hogy mondjam meg a lány osztálytársamnak hogy nem túl igényes?

Figyelt kérdés

Röviden:


- Bajsza van

- Rettentő hónaljszaga (komolyan olyan hogy ha elmegy előttem a folyosón egy percig még érzem)

- Nem most fogat, büdös szája

- Többször is befingott már sunyiban és mikor kérdezték ki volt nem szólt csak kivárta míg másra terelődik.

- Van pénzük, ismerem a szüleit, két autójuk van, stb, tehát jól megvannak de két hetente vesz fel másik ruhát... Olyan zavaró ez. Nagyon kínos nekem is mert én fiú vagyok és mikor ott van mellettem valaki feltűnően szipog, tudom hogy megérzi és rám néz meg velem viccelődik ezen... Mindenki azt hiszi én vagyok ilyen, de ő az. Most akkor mit csináljak?

- Emellett viselkedésileg sem valami diszkrét. Rettentő hangosan nyeli a nyálát, amikor tök csönd van az osztályban a terem másik végébe hallani. Krákog, vagy hogy mondják mikor orrhangon így "kotorja" fel a gyémántot a mélyből (vagy talán mélyebbről).


Mellette hú de igényesnek akar tűnni, meg úgy is öltözködik, nem lenne vele baj de rettenetes.



Nem akarom megalázni hogy kijelentem fürödjön meg de rettenetes.



2017. jan. 26. 18:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát jó... Igazatok van. Akkor hétfőn bejelntjük ofőnek ELŐTTE hogy valamit kezdjen vele mert undorító.
2017. jan. 27. 17:51
 12/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha nyilvánosan megalázzátok,akkor azt nem úgy fogja fel,hogy változtatnia kellene,hanem csak az önbizalmát romboljátok,más esetben nem fogja.
2017. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!