Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek egy igényes nő sminkel?

Figyelt kérdés

Olvastam pár érdekes kommentet régebbi kérdéseknél, ahol a férfiak szerint egy nő minimum igényességéhez az is hozzátartozik, hogy aminkel, be van lőve a haja stb.


Nagyon érdekelnének friss vélemények erről.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2016. dec. 30. 17:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de nekem nem tetszenek a sminkelős pcsák. Ha ez azt jelenti, hogy igénytelenek, akkor vállalom, hogy az igénytelen nők jönnek be :D
2016. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy igényes nő tudja, hol hogyan kell megjelenni. Képtelen vagyok elviselni, ha valaki a szemetet nem tudja úgy levinni, hogy ne húzza ki a szemét, meg ne alapozózza be a halovány bőrhibáját. Meg amikor lemegyünk a kisboltba, de a készülődés több ideig tart, mint maga a vásárlás. Agyf**z. Buliban, rendezvényen sem kötelező, de persze van, akinek jól áll.

Amúgy szeretem, ha egy lány foglalkozik magával, csak a túlzással van problémám.

2016. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Én egyáltalán nem használok semmilyen sminket, párszor megkaptam már, hogy igénytelen vagyok... De mindig volt, akinek tetszettem így is, most is van kapcsolatom, a páromat egyáltalán nem zavarja, hogy nem sminkelek.

(Természetesen ápolt vagyok.)

22N

2016. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem zavar a smink, de én inkább az olyan nőket kedvelem, akik nem használnak sminket :)
2016. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Erre azt tudom írni,hogy vannak nők, akiknek jól áll a smink,és vannak, akiknek anélkül is szép az arcuk. Megintcsak vannak férfiak, akik szeretik,ha egy nő sminkeli magát, és vannak, akik nem.. nagy okosságok ezek, tudom ;)
2016. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

A természetes arcokat részesítem előnyben.

Vannak szolidabb sminkek,még csak-csak.

Vannak az erősebb sminkek,nem-nem.

Szerintem nem az igényesség függvénye.

Attól,hogy nem sminkeli magát a nő,nem feltétlen vall igénytelenségre.

Az összkép,összhatás a lényeg.

Pl:

Hiába szép egy nő ha nem tud öltözni,vagy nem áll jól neki a hajviselet.

2016. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

"Meg amikor lemegyünk a kisboltba, de a készülődés több ideig tart, mint maga a vásárlás. Agyf**z." Ez pont én vagyok. :D A barátom mélyen egyet tudna érteni veled.


A barátom amúgy még azt se várja el, hogy a pattanásokat eltüntessem, mert azokkal együtt is szeret. Ha kifestem magam sokszor észre sem veszi, egyrészt mert nem érdekli, másrészt rossz a látása. Az élénk színű rúzsokat szereti rajtam, de nem hétköznap, csak alkalmakkor.

2016. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Ezek a nők pl. nincsenek sminkelve, és szerintem nagyon szépek:


[link]

[link]

[link]


Plusz, a személyes ismeretségi körömből a leggyönyörűbb, legvonzóbb nő, akit valaha is találkoztam, szintén soha nem használ sminket.(Őt nyilván nem fogom idelinkelni :D)


És a legdurvább, hogy a hülye nők nem hiszik el a magamfajta férfiaknak, hogy jobban tetszenek smink nélkül. Még olyan is volt, hogy egyik excsajom kisminkelte magát, megkérdezte, hogy milyen, én mondtam neki, hogy smink nélkül sokkal szebb, és még ő sértődött meg, hogy mennyire nem értékelem, hogy ennyit vesződött a sminkjével.. normálisak ezek? :D

2016. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Csak az sminkel akinek takargatni valója van!!!
2016. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Természetesen, vannak pasik, akiknek tetszik a smink. Azért, a smink, nagyrészt a nőknek szól.

Személy szerint, én sem szeretem. Bizonyos alkalmakkor, minimális smink elmegy. Szerintem, az igényességhez, semmi köze.

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!