Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mennyire számít hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire számít hogy egy lány igényes legyen?

Figyelt kérdés

ezt nem úgy értem hogy nem fürdik hanem hogy pl.: elfelejt borotválkozni vagy nem ér rá vagy (egy hétig), olyan ruhát vesz fel ami a héten már volt rajta stb.

írjatok le mindent légyszi



2017. jan. 21. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetnék kicsit konkrétabb. Az "igényes" szinte minden embernek mást jelent.
2017. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

mert mi van ha elfelejt???

kb semmi

csomó pasi lusta minden nap megborotválkozni ...


no és igen az igényesség mindenkinek más

nálam annyi h legyen tiszta ápolt

ez már igényes !


a ruházkodás pénzkérdése és nem mindenikek jut rá (sajnos)

az h ki hogy szereti vagy sem borotválni magát (vagy más szőrtelenítés) az egyéni kérdés

másnak beleszólása nincsen mivel nem az ö teste !!!

2017. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a párom elvárásaim szerint mindig borotvált, ápolt,tiszta az hogy egy héten esetleg egy ruha kétszer rajta van nem gond csak legyen tiszta.De ezek sztem alap dolgok.
2017. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. A ruhákat illetően szerintem semmi gond nincs azzal, ha többször ugyanazt veszi fel egy héten, pl. nadrág eseteben. A tisztálkodásra, a szőrökre és a testalkatra vagyok nagyon érzékeny. Ha én megtudom oldani, tudja ő is. Nem várok olyasmit, amit nem nyújtok én magam is.
2017. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van aki szereti a túrót.
2017. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az, hogy minden nap leborotválja magát valaki az luxus... Most ha arra kerül a sor úgyis nyilván aki olyan az megszépítkezik. De pl mi van akkor ha egy hete nem találkoztunk... Egy hete nem borotválkozott mondván más miatt amúgy sem kell neki, akkor baromira nem szokott zavarni. Ha egyébként tiszta és ápolt. Most az hogy nem baba sejmes hát istenem... Jó nyilván aki egyáltalán nem az nem jön be, de az attól még ugyan ugy az ő teste az ő döntése, max én odébb állok

Ruhák... Nadrágot, pulcsit simán hordok egy hétig. Meg a ruhának sem tesz jót ha napi szinten mosva van xD. Ameddig nem bűzlik odafigyel rá miért ne vehetné fel ugyanazt többször az ember?

2017. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fontos az igényesség,és én ezalatt maximális tisztaságot és ápoltságot értek.Több igényem nem is nagyon van (ha a belső értékek is megvannak).


A mindennapi fürdés,hajmosás,izzadásgátló használat,fogápolás,szőrtelenítés,és a ruhák rendszeres mosása és a lakása tisztán tartása alap.


Nem mindegy,hogy mindenütt feltünően szőrös és hetekig,hónapokig lusta leborotválni mert minek,meg úgyse találkozunk addig, vagy rendszeresen szőrtelenít de egyszer nincs ideje és van rajta egy 1-2 napos szőr...Az előbbi zavaró lenne,mert a lustaság miatt van,az utóbbi nem tragédia. Mondjuk a barátnőm a lábát és a karját gyantázza,így hetekig sima neki,nincs gond vele. Akinek kevés ideje van jó megoldás a gyanta,kevesebbszer kell használni és tovább elég mint a borotva.A puncit borotváljuk mindketten,itt is az igényesség a kulcsszó,ha 1-2 havonta borotválja valaki az zavar,ha egyszer van egy pici borosta az nem,ha pl.begyulladnak a szőrtüszök vagy valami és ezért nem tudja borotválni azt megértem.


Ha tiszta helyen dolgozik(pl.irodában),és nem izzadja át a ruháit akkor fel lehet venni két nap,de egy hétig járni benne mosatlanul az nem jó...Ha úgy van rajta hetente többször,hogy közben kimosta úgy nem zavar.Fehérneműt és zoknit/harisnyát naponta cseréljen,azt ha árt az anyagának akkor is ki kell mosni minden használat után.A cipőket is tisztítani kell.


Hajmosást nem is ajánlják naponta,de ne legyen se szagos,se korpás,se töredezett a haja.A barátnőm fodrászhoz is jár,de ha a fentiek nem állnak fent,ez nem elvárás.


Fogat mosson naponta,ne legyen sárga a foga,se lepedékes a nyelve.


A bőre ne legyen kifehérdeve a szárazságtól,használjon legalább testápolót.Ha ápolt a bőre nem zavar pl.műtéti heg,stria vagy sebhely.


A fülét se felejtse el kitisztítani.


Ne legyen testszagú(zuhany + dezodor).


És a környezetét is tartsa rendben.

2017. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!