Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el a fiúbarát...

Hogyan felejtsem el a fiúbarátomat? (haverság)

Figyelt kérdés

Netes barátságról van szó.

"Hohó, akkor nincs gond! " mondanátok de állj, ez nem ilyen egyszerű.

Már több, mint 1 éve kezdtünk el beszélgetni, és nagyon-nagyon megkedveltem.

Szeretem. (barátilag!)


Valamilyen okból kifolyólag el kell felejtenem. Az most lényegtelen, miért, csak felejtés-módszereket kérnék, bár mióta félig agyhalott zombi vagyok, nem akarok jót magamnak, lehet csak végigolvasom ès pusztítom magam tovább.

Egy próbát megér.


Előre is köszönöm

15L


2016. dec. 16. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már jártam így 3 év levelezés után is, már ott tartottunk hogy találkozunk. ( Én vagyok a fiú, Ő lány ) és nem olyan tekintetben akartunk találkozni, hogy úgy legyen valami, hanem szimplán csak végre személyesen is beszélgetni, mivel nagy volt a táv, ezért kitaláltuk, hogy mivel körülbelül azonos a távolság BP-en lennénk pár napot... mikor ez körvonalazódott, még pár hétig beszélgettünk és egyszer csak eltűnt... maileket valószínűleg olvasta, de többet nem írt, mindez három év után... azóta eltelt egy év, és jelentem még élek... az élet nem áll meg.
2016. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beléd szeretett? Ő tudja, hogy likvidálni akarod az életedből? (illene vele is közölni szerintem, már ha barátok vagytok). Ha csak netes barát, akkor tiltsd le. Az utolsó előtti mondatodat nem tudom értelmezni, bocsi.
2016. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Az szar lehetett... Kösz, hogyrgosztottad velem. És persze, az élet megy tovább

Csak nem mindegy, milyen minőségben...


2:What? Most mi van?

Ő szakította meg velem a kapcsolatot.

Szerintem nem miattam, ráadásul.

Szóval ömm.. Nem fogom vele tudatni? ^^

2016. dec. 17. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Letörlöd és befejezed az önsajnálatot, az élet néha kegyetlen. Van ilyen.
2016. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Ezen túl kell lépni.

Itt is írogatnak hozzád közel egyidős fiúk/lányok.

Tehát inkább kifele nyiss,ne hagyd el magad és,nehogy elszontyolodj.

2016. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4:Wow, ez aztán a megérintő komment! Pff. Az én dolgom, miért vagyok ilyen. Nem kértem, hogy ezen változtass. Nem is izéltam miatta. Úgyhogy én csinálom magamnak, egészségemre.

5: Kösz. De tudod ez milyen. Jelenleg nem érdekel más Azért tényleg köszönöm, hogy nem letámadtál rögtön *khm khm négyeske*, hanem normális hangvétellel írtál. Ja. Ilyet is megköszönök these days.


Nem kell több válasz, az eddigieknek pedig nagyon köszönöm!

2016. dec. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!