Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el a legjobb...

Hogyan felejtsem el a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

6 éve voltunk legjobb barátnők, és eltávolodtunk egymástól. Neki másik legjobb barátnője lett, ez nekem nem tetszett, és ennek köszönhetően nem beszélünk egymással. Nem tudok rajta túl lenni, nagyon hiányzik..

Akinek van kedve írhat privit, nem nagyon szeretném ide kiírni az egész sztorit. :)

Esetleg ha veletek történt már ilyen, akkor hogy lettetek túl rajta? (nem érzem azt, hogy én hibáztam. És nem beszéltük meg, de pont ezért nem is érzem hogy nekem kéne írnom..)

16/L


2016. aug. 23. 08:51
 1/3 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Én más barátokat próbálok szerezni. Eleinte rossz,hogy egyedül vagy,de utánna jobblessz. Én rásem gondoltam.
2016. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a meglevő barátaidra, foglalkozz olyan dolgokkal amik örömet, boldogságot hoznak neked, majd idővel enyhülni fog a hiányérzeted és pótolni tudod majd azt a hiányt!
2016. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azokat a hibákat, amik megkeserítették a kapcsolatot, azokat az elkövetkezőkben próbáld kikerülni. Legyen szó féltékenységről, vagy túlzott kötődésről(ami nem mutatkozik kölcsönösnek) stb.

Bár nem ismerhetem a konkrétumokat, de az ilyen helyzetekre én ezeken szoktam elgondolkodni, nem csak sajnálkozni, szóval nem veszem természetesnek azt, hogy valakivel csak úgy összevesszek, vagy összevesszen velem.

Pl. kevesebbet kellemetlenkedek a barátaimnak, megértő vagyok, eleve olyanokkal barátkozom, akikkel megértő tudok lenni, akivel egy hullámhosszon vagyunk.


De leírhatod privátban a többi részét ennek.

2016. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!