Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piros a lámpa. Sehol egy...

Piros a lámpa. Sehol egy autó. Az egyik ember átmegy a zebrán, a másik nem. Ezekből levonhatoak általános tulajdonságok? Ha igen, akkor Milyenek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egyik ember sem siet sehova.

2017. jan. 27. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, nem egyértelmű a megoldás rá.

Számít a kor, a testalkat is. Azt nem tudhatjuk, hogy épp milyen lelkiállapotban van az egyén - hiába "Tegyük fel, hogy egyik ember sem siet sehova."

A viszont egyértelműen megfigyelhető, hogy az öregek is leutánozzák a fiatalabbakat, mert már ők is átmennek simán a piroson...

1-2 emberen alapból látszódik, hogy vehemensebb vérmérsékletű, általában ők átmennek a piroson. De a kivétel erősíti a szabályt.

2017. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én simán átmegyek ebben a helyzetben, de csak megfelelő körültekintés után. Mindig körbenézek, zöldben is, igy sokkal nagyobb biztonságban vagyok, mint azok, akik pirosnál álldogálnak, aztán zöldnél körbenézés nélkül lépnek le az útra. Ez tapasztalat. Soha nem kerültem még ebből kifolyólag veszélyes helyzetbe, ellenben volt akit én rántottam vissza autós elől, akit rohadtul nem érdekelt, hogy nekünk épp zöld a lámpa, és simán kanyarodott viszonylag nagy sebességgel.
2017. márc. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!