Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzó számomra a haverom...

Miért vonzó számomra a haverom volt barátnője?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomnak volt egy barátnője, már több, mint egy éve szakítottak, de jó pár hónapig jártak.

A csaj mindennek mondható, csak szépségnek nem. Ráadásul elképesztően irritáló személyisége van (szerintem). Ezért számomra teljesen közömbös (inkább taszító) volt a lány, mielőtt összejött volna haverommal...

Mikor már jártak egy pár hete/hónapja egyre jobban kezdett vonzani, izgatni a csaj. (Természetesen nem tettem semmit, magamban lerendeztem a dolgot mindig.)

Azóta szakítottak és már másik fiúja van a csajnak (történetesen az is az egyik haverom), de valamiért számomra még mindig elképesztően vonzó. Nem érzelmileg, hanem testileg vonzó. Fogalmam sincs miért, mert továbbra sem mondható szépnek, sőt... Ettől függetlenül, ha egy csajra kellene gondolnom, hogy 'kedvem legyen szórakozni', akkor egyértelműen ő rá gondolnék.


Ez miért van?

17/F


2017. jan. 28. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy van valamilyen erotikus kisugárzása, ami a kinézetétől független, és amire te vevő vagy.


De az is lehet, hogy mivel tudatában vagy, hogy mindkét haverod dugta már a csajt, te meg nem, öntudatlanul felébredt benned, hogy "mi az, hogy még te nem".


És az is lehet, hogy a kettő, amit előbb leírtam, egyszerre is jelen van benned (pedig egymástól függetlenek).

2017. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszerűen akkor csak jó alakja van,és szexuálisan vonzódsz hozzá.
2017. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A válasz pofon egyszerű. Az a véleményem, hogy te valójában a fiú haverjaid ondójára vágysz. Ezért nem kezdeményeztél a két fiú között, amikor a lány elvileg szabad, és "tiszta" volt. Most, hogy megint egy haverod keféli, ismét esélyed nyílik megkaparintani a kincset, de ezt nem vallod be magadnak. Szeretnéd orálisan kényeztetni a lányt, miután együtt volt a haveroddal, valld be. Nagyon egyszerűen kideríthető, hogy igaz-e, csak tedd fel a kérdést magadnak, és őszintén válaszolj. Az is érdekes lehet, ha esetleg újra szingli lenne a lány, akkor mit éreznél? Akkor is vonzónak találnád? Ha nem, vagy lankad az érdeklődésed, akkor helyben vagyunk.

Remélem tudtam segíteni, és persze ez csak az én véleményem.

2017. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!