Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek? A szex gondolata...

Mit tehetek? A szex gondolata nem vonzó számomra, és az sem hogy valaki hozzám bújjon, meg ilyenek. Asperger szindrómám van. Viszont magányos vagyok.18f

Figyelt kérdés

próbáltam fiúval lánnyal ismerkedni. a szex gondolata egyik féllel sem indítana be. viszont volt egy fiú, aki annyira erőszakosan azzal piszkál hogy jaj, ő hozzám bújna így meg úgy, és persze ez nem szexuális közeledés, de annyira átlátszó és annyira érezhető hogy az.... nem akarok összebújva filmezni, főleg nem egy olyannal aki arra izgul fel hogy lehugyozzák. persze mondta hogy nem zavarja hogy a szex nm érdekel, de azért jaj de össze akar velem melegedni... én binek tartom magam, mert volt olyan fiú az életemben, akivel szívesen összebújtam volna.... de nem szexuálisan, csak olyan testvérien. magányos vagyok és depressziós. mit tehetek? nagyon gyerekes vagyok, az ízlésem is az, filmek és zenék terén is. illik rám az hogy vond le a 1/3 át korának az autistának és kijön hol tart szellemileg kb.....


18f


2017. jan. 16. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagy?
2017. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább lányokkal ismerkedj abból nem lehet gond.
2017. jan. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekelsz. Én is ilyen vagyok.
2017. jan. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!