Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hajléktalanok hová "ürítenek?

A hajléktalanok hová "ürítenek?

Figyelt kérdés
Ma reggel sétáltam az aluljáróban és azon gondolkoztam meglátva a Sok dunyhás koldust, hogy vajon hova "kakilnak"? A barátom azt mondta hogy maguk alá és fűtőtestnek használják.

2017. jan. 29. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom vannak nyilvános wc-k.
2017. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A barátod egy kretén, de azt kívánom neki, hogy akkor annál jobb fűtési módszere ne legyen, és szarjon maga alá..."fűtőtest"
2017. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenném, hogy a te szádba már nem is kell belegulni, így is olyan büdös lehet :D. Remélem kapsz Karácsonyra egy "fűtőtestet" te kulatúróbogár. :)
2017. jan. 29. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nyilvános illemhelyre bemennek (bevásárló kp.); nappali melegedőkben van illemhely; van 1-2 általuk kijelölt ilyen bokrok, amiket erre használnak.
2017. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Á köszi :) Nem is tudtam, hogy vannak ilyen kijelölt , úgy nevezett kulázó bokrok :)
2017. jan. 29. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha setaltal mar a Blahan/Boraroson/Moszkva teren nyaron a kanikulaban, akkor tudod :$ persze vannak, akik nyilvanos wc-be mennek, esetleg legalabb valami elhagyatottabb helyre.
2017. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A kulturáltabbja a nyilvános (pl áruházi) wckbe, a bunkóbbja a híd alá meg a bokorba, a részeges fajta meg a gatyájába.
2017. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen például nem is zavartatják magukat, egyik reggel az iskolám előtt majdnem beleléptem egy szép placsniba a Széchenyi téren.
2017. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az szép lehetett
2017. jan. 29. 11:17
 10/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Pesten a lepukkantabb metró lejárók simán össze vannak szarva, hugyozva.


A kulturáltabb fele képes arra, hogy legalább félre vonuljon, vagy nyilvános wc-t használjon, de vannak olyanok akik úgy viselkednek mint az állatok.


Nem egyszer villamoson "ürített" hajléktalan, ülve maga alá hugyozott, de volt hogy konkrétan a nadrág szárából potyogott ki a termés...Ilyen szempontból kicsit elszomorító hogy ezért fizet az ember havi 10 ezret.

2017. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!