Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy vagytok azzal, ha...

Ti hogy vagytok azzal, ha analizálják a cselekedeteiteket?

Figyelt kérdés

Pl. mondanak valamit, ami annyira nem vált ki semmilyen érzést Bennetek, erre azt mondják, hogy ezen megsértődtél, mert olyan arccal néztél és hiába mondod, hogy nem így van, ragaszkodnak ahhoz, hogy Te igenis megsértődtél.


Vagy pl tesztek valamit, különösebb apropó nélkül, erre azt mondják, ezt biztos azért tetted mert és hiába hajtogatod, hogy nem úgy van, nem hiszik el.



2017. jan. 31. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kifejezetten idegesít. Nekem apám ilyen pl felveszem a telót mondom neki szia erre ő miért sírsz mibaj van (wtff?!?) vagy ha haza jön rámnéz mibajod van miért nézel így mondom semmi erre ő erőszakoskodik hogy mondjam el de ezek kb napiszinten ku*rva idegesítő.

De szerintem aki ilyen ember annak valami titkolni valoja van nem őszinte ember eltereli magáról a szót vagy teremt egy olyan helyzetet amiből ő jön ki jól és ezzel neki van valami hátsószándéka.

2017. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám ilyen velem!! :D :D
2017. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesít, ha valaki azt hiszi, jobban tudja mit gondolok/érzek, mint én magam.. Magyarázkodni teljesen felesleges, nem szoktam, gondoljanak, amit akarnak, bár az ilyen embereket havernak sem tartanám meg, nemhogy barátnak.
2017. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem a problémádat, de vannak nálad egyszerűbb emberek is, akik elég egyértelműen mutatják ki az érzelmeiket. Barátomat 8 éve ismerem, persze, hogy szinte a gondolataiban olvasok.
2017. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmm... nekem az arcom és a gondolataim nincsenek szinkronban. Az érzéseimet képtelen vagyok rendesen kifejezni; általában, ha valamin meglepődök, azt hiszik, dühkitörésem lesz, ha fáradt vagyok, azt hiszik sírva fogok fakadni, stb. :D Ez a mai napig megmaradt és nagyon kevés ember van, aki eltalálja az érzéseimet :D


Meg állandó ujj- és körömrágóként meg lett állapítva több ember által, hogy belül tele vagyok dühhel és feszültséggek, ami készül kirobbanni belőlem.


Nem idegesít; olyan a természetem, hogy, ha valaki nem hisz a szavaimnak, hanem ő a saját elképzeléséhez ragaszkodik, ergo jobban tudja nálam, hogy ÉN mit érzek, azt elkerülöm - minek idegeljem magam. :)

2019. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!