Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlöljük meg azokat...

Miért gyűlöljük meg azokat akik elutasítanak minket?

Figyelt kérdés
Már 50 sikertelen állásinterjúm volt és gyűlölöm az összes munkaadót. Már azon gondolkodom, hogyan állhatnék rajtuk bosszút.

2017. jan. 31. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne gyűlölködj annál inkább nem fog sikerülni. Lehet éppen akkor kapsz mikor nem számítasz rá. De őszintén te mit dolgozol vagy büntetett előéletű vagy, hogy ennyi rengeteg munkahelyről elutasítottak??
2017. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1: Nem hiszem, hogy kapni fogok a közeljövőben, mert már régóta nem is jelentkeztem sehová. Erotikus munkát végzek jelenleg.
2017. jan. 31. 18:04
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkodj el azon, hogy lehet te csinálsz valamit rosszul.
2017. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Látod-látod, ha azt az energiát, amit gyűlölködésre és bosszúforralásra fordítasz, inkább arra használtad volna, hogy elgondolkozz magadon és rágyere, hogy mit csináltál rosszul az interjúkon, már rég lenne normális munkád. De gyűlölködj csak tovább, az sokkal könnyebb, marha sokra fogsz vele menni az életben.
2017. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Erotikus munkát? Hát én nekem fogalmamsincs, hogy ott mi és miképp működik de szerintem keresgélj más helyeken is. Sok pincért keresnek, arufeltöltőt, gyárakba munkásokat és ezek között is lehet találni igazán jó munkahelyet ahol jó a társaság is. Annyi rengeteg állást hirdetnek az újságokban is.
2017. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4: Azt csináltam rosszul, hogy elmentem rájuk.
2017. jan. 31. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát én nemtudom, pedig gyárakba általában mindenkit felvesznek és vannak ott is olyan helyek ahol a munka nem kikészítő, fizetnek rendesen és még az emberek is kedvesek. Ebből már azt vélem hogy neked egyik munkahely sem jó.
2017. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy jogasz vagyok.
2017. jan. 31. 19:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Jogi asszisztenses 2 éves lófasz, vagy rendesen végigjártad a lépcsőket? Azért egy mesterképzés én úgy tudom elvárás jogi körökön, lehet nem vagy elég képzett.
2017. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
5 eves osztatlan jogasz kepzes egyetemen.
2017. jan. 31. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!