Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy legyen önbizalmam, ha...

Hogy legyen önbizalmam, ha mindig elutasítanak?

Figyelt kérdés
Már 4x megtörtént velem, hogy elhívtak randizni, minden rendben ment, de az 5.-6. alkalomnál közölték velem, hogy nem akarnak járni velem (mindig más indokkal). Most a legutóbbinál nagyon összeomlottam. Semmi önbizalmam sincs, komolyan úgy érzem, hogy senkinek sem vagyok jó. Közben meg ha nem vagyok magabiztos, annál nehezebb lesz találni valakit, de hát ez egy ördögi kör. Hogy lehet könnyen felállni és tovább menni? Nincs is kedvem már ismerkedni.

2015. nov. 17. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? Megkérdezhetem, hogy milyen indokokkal nem akartak veled járni?
2015. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Velem egy idős fiúktól kaptam meg, hogy most nem akarnak kapcsolatot. Olyan indokokkal, hogy most léptek ki egy hosszú kapcsolatból, élni akarnak stb.
2015. nov. 17. 19:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként simán van, hogy igaz. (Majdnem veled egykorú vagyok). Gondolom azt hitték, hogy 2-3 randi után beadod a derekadat, te meg nem tetted, így keresnek mást. Nem tűnik üres kifogásnak.
2015. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem indokok hanem kifogások.
2015. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szenvedek én immáron már 4 éve.


Elég volt a folyamatos elutasításból ok nélkül.

2015. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De olyan is volt, hogy megmondta, hogy most kalandozni akar, de én nem az a fajta lány vagyok, aki trófeának kell. Néha azt gondolom, még arra se vagyok jó. :/
2015. nov. 17. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ah, nehogy ezt gondold már! Az ilyen hülye férfiakkal nem kell foglalkozni, örülj neki, hogy megszabadultál tőlük, hosszú távon csak neked lett volna rossz. Tudom, hogy ez ilyen klisé, de majd lesz valaki rendes aki úgy fog szeretni ahogy vagy és mindent megtesz majd érted
2015. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak nagyon nehéz nem foglalkozni velem. Magamban keresem a hibát. De sem nyomulósnak, sem távolságtartónak nem gondolom magam. Nem értem.
2015. nov. 17. 19:51
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Én is így voltam vele, aztán rájöttem, hogy egy nagy hülyeség, hogy "bennem van a hiba" Persze nem vagyok tökéletes, de sokkal jobb vagyok bizonyos embereknél, akik semmibe veszik az aktuális partnerüket.


Szóval már nemstresszelem magam feleslegesen.

2015. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szeretnék én is eljutni erre a szintre. De nagyon nehéz. Hogy barátnőnek nem vagyok jó, csak társalkodó nőnek.
2015. nov. 17. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!