Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy ha én nem...

Az normális, hogy ha én nem szólok senkihez, nem szól hozzám senki?

Figyelt kérdés
Mindenhol, mindig ez van szinte.
2017. febr. 1. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
igen, neked kell másokhoz szólni először. nem tudom, miért van ez így, de mindig ez van.
2017. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez szar dolog, utálom.
2017. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

kisugárzás,


attól még, hogy nem érted, nem azt jelenti, hogy nem létezik, ezek ugyanolyan dolgok mint a gravitáció, vagy elektromosság blabla.. aki használja ügyesen annak nyert ügye van, aki meg nem az elindul a lefele vezető úton

2017. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsö: köszi. Az miért van, hogy mindennap, minden emberhez körülöttem nekem kell szólni?
2017. febr. 1. 05:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Hármas: köszi. A kisugárzást hogyan lehet befolyásolni? .....:)
2017. febr. 1. 05:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. szerintem azért van, mert a legtöbb embernek nehéz másokat megszólítani, főleg idegeneket, vagy akiket nem ismernek annyira jól. Ilyenkor a bátrabb szól először, vagy az, aki beszédmániás, esetleg aki magányos, és muszáj neki egy emberi lényhez hozzászólnia.
2017. febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én szoktam szólni elöször....de ha nem szolok, senki nem szól hozzám.


Nem ismerkedésre vonatkozik a kérdés.

2017. febr. 1. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3mas vagyok,


passz,

Annyit tudok, hogy mikor gyakorlok egy bizonyos fajta meditációt - mondjuk úgy, az az alapja, hogy elfogadd magad, és minél inkább élettel teli légy - akkor sokkal jobban érzem magam, kb mintha bevettem volna egy gyógyszert, no joke


de ez még csak level 1, és van aki level99en van, mert összejöttek neki a dolgok természetesen, de ez elég ritka, nem várhatod el, hogy az életedben minden optimális legyen

2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Melyik ez a meditáció?
2017. febr. 2. 02:35
 10/10 anonim ***** válasza:

azt hiszem fehér fény meditáció a neve, többet nem írok

youtubeon van sok infó róla, de van ezerféle másik meditáció, ami fontos, hogy csak úgy fogsz valamiféle eredményt elérni, ha hiszel benne, és ez igaz az életben bármire vonatkoztatva

2017. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!