Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ezért le kellett tiltania...

Jeverezi kérdése:

Most ezért le kellett tiltania facebookról? Nem értem ezt a gyereket

Figyelt kérdés
Volt egy jó barátom aki kb egy hete letiltott facebookróll indoklás nélkül! A történet annyi hogy kirakta a falára hogy nolimpia meg hogy írják alá minnél többen. Én odaírtam hogy Erik, ne politizálj kérlek! Erre válaszolt arrogánsan hogy ne szóljak bele az Ő falán meg pláne ne mert azt oszt meg amit akar. Ez volt az utolsó írás tőle válaszolni akartam de akkor már késő volt mert letiltott! A kérdésem hogy normális ez a gyerek?

#letiltás #kiírás facebook
2017. febr. 1. 15:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8-as! Az miért baj ha kicsit atyáskodok felette?
2017. febr. 1. 16:10
 12/21 A kérdező kommentje:
9-es! Olyan alapon hogy barátom volt akkor még és úgy éreztem hogy ez a MINIMUM EGY BARÁTTÓL AMI ELVÁRHATÓ hogy figyelmeztetem rossz úton jár!
2017. febr. 1. 16:11
 13/21 anonim ***** válasza:

Talán zavarja, hogy atyáskodsz felette. Amit te kicsinek érzel, lehet, hogy őt az már nagyon zavarja. Végülis az ő fala, az ő véleménye. Azzal a plusz két évvel nem érvelnék, mert attól még lehet jobban érti a témát.

A letiltás túlzás, tanulópénz, máskor nem szólsz neki, max. privátban.

2017. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Csak eddig nem hittem volna hogy léteznek ilyen emberek :("


Gyakorin politika kategóriában szinte csak ilyen emberek léteznek.

2017. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de azzal a plusz két éveddel kitörölheted a feneked.
2017. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"9-es! Olyan alapon hogy barátom volt akkor még és úgy éreztem hogy ez a MINIMUM EGY BARÁTTÓL AMI ELVÁRHATÓ hogy figyelmeztetem rossz úton jár!"


De ha csak figyelmeztetni akartad akkor miért nem privátba szóltál neki? :D

2017. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16-os!


Na igen privátban meg élőben is rengeteget beszéltem vele erről próbáltam meggyőzni a véleményemről. De végül nem sikerült és mikor ezt kiírta írtam neki hogy ne politizáljon!

2017. febr. 1. 16:54
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a gyanúm, hogy sokkal jobban érti nálad a politikát, megha 2 évvel fiatalabb is nálad. :D

Ha vele is ilyen lekezelo vagy, mintha 20 év korkulonbseg lenne köztetek, nem csoda, ha letiltott.

A helyében én is letiltottalak volna.

2017. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Jópofa vagy. Alig vagy tőle két évvel idősebb, nem szoktál politizálni, de biztos vagy benne, hogy rossz úton jár. Ember! Egy olyan dolgot posztolt ki, aminek az aláírása mindannyiunk érdeke. Egy olimpiába belerokkanna az ország. És még te játszod a megmondóembert és nyilvánosan rendre utasítod a "barátodat". Ha az utolsó rég nem látott ismerősöd lenne, akkor sem lenne etikus ilyen írni neki, főleg nyilvánosan. Jól is tette, hogy letiltott. Az ilyen megmondóemberektől totálisan felfordul a gyomrom, talán a legrosszabb viselkedéstípusok egyike. Ez dettó ugyanolyan, mintha kiírja az idővonalára, hogy 2017.02.03-án Kapcsolat kezdete: Kolompár Dzsenifer. Aztán nyilvánosan kiírod, hogy "Haver, ez egy c***ny, rossz úton jársz, ne csinálsz hü**eséget!" Neked semmi jogot, hogy egy nyilvános poszt alatt bármilyen negatív kritikát megfogalmazz! Vagy jót vagy semmit (mint a halottakról). De ha nem bírtad ki a megmondóember szerepében való ripacskodást, akkor legalább vehetted volna a fáradtságot és privátban írsz neki. Sokkal etikusabb lett volna.
2017. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az miért baj ha kicsit atyáskodok felette?"


Ha ezt nem erted akkor komoly problema van.


Ha jol ertem, te mar evek ota probalod a sajat velemenyed raeroltetni, gondolom folyamatosan ereztetted vele hogy o a fiatalabb tehat o nem is erthet hozza. Mivel ragaszkodott a sajat velemenyehez, ezert beszoltal neki hogy akkor inkabb ne politizaljon (ha ilyen hulye).


Na en mar kevesebbert is letiltottalak volna a pichaba. Plane ha valami nagyhangu fideszdroid vagy.

2017. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!