Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti melyik típusú embert...

Ti melyik típusú embert szeretitek jobban? A hangosabbat vagy a csendesebbet?

Figyelt kérdés

Tehát egyrészről most kiegyensúlyozott emberekről van szó. Azaz nem azért csendes, mert visszahúzódó, hanem mert ilyen a természete.


Adott két embertípus: hangos és csendes, melyekre a következőek jellemzőek egy közösségben:


-hangos: majdnem hogy mindig csak az ő hangját hallani, vezéregyéniség, sokszor túlzásokba esik, mindig poénkodik, mindenkivel beszélget, szinte mindenki ismeri őt, és nagyjából tisztában vannak az életével a többiek


-csendes: keveset hallani a hangját, csak meghatározott emberekkel beszélget, nem sokat tudni róla, és nem sokan ismerik, így rejtélyes, csak kevés embert enged közel magához, ritkán poénkodik, de ha igen, akkor az nagyot üt


Ti melyik csoportba tartozó embereket szeretitek jobban?


2017. febr. 3. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csendeset.
2017. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cukikutyus ***** válasza:
100%
Inkább a csendeset,mert az végighallgatja a másik ember mondanivalóját is,nem csak a saját nótáját fújja! Nem szeretem azt,aki mellett meg se lehet szólalni,mert túlkiabál mindenkit.
2017. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Hangosat
2017. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csendeset, mert megfontolja kikkel beszélget, s a hangosnak sokszor a témái is felszínesebbek s sablonosabbak. Tapasztalataim szerint, általában akik az osztály leghangosabbjai voltak azok ritkán szerettek elgondolkodtató témáról beszélni, pl. mikor fizika óránk volt s akkor sem tudtak viselkedni, mikor érdekesebb témáról beszélgettünk, s nem csak a száraz tananyagot vettük. Ez valszeg annak a jele volt, hogy nem érdekelte nagyon őket.

A mindig poénkodik sem egy túlzottan értékelhető tulajdonság, a jó poénoknak megvan a helye, de a "mindig" számomra nem elfogadható. Poénkodjon ha olyan a téma, de ha komolyabbról beszélünk legyen megértő s tiszteljen meg annyival, hogy nem nyom be poénokat.


S számomra sokkal nagyobb kihívás, ha valaki nem adja túl könnyen magát és nehezebben lehet kiismerni, stb...

2017. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Csendeset. Zavarnak az olyan emberek akik folyton feltunoskodnek. Uhh kiraz toluk a hideg...
2017. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csendeset kedvelem jobban, sok hangos embertől hallottam már, hocy az van csendben akinek nem tud semmit, ezen a kijelentésen mindig meglepődök...
2017. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
A csendeset, talán mert én is olyan vagyok. Ki tudnak készíteni a mindig pörgő, hangos, sokat beszélő emberek.
2017. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a csendeset a másik iszonyat idegesít
2017. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Vannak ilyen meg olyan barátaim is, nem tudnék és nem is akarnék köztük választani
2017. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a hangosat, mert én csendes vagyok és szeretek másokat hallgatni
2017. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!