Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is vannak ilyen "ismerő...

Nektek is vannak ilyen "ismerőseitek"? Ha nem igazolod azonnal vissza, ahogy először beléptél, törli a jelölést.

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző, hogy valakinek ENNYIRE fontos legyen az FB, hogy megsértődik, ha nem kap azonnal igent?


Mit kell ezen megsértődni?


Csak nevetek rajta, főleg, hogy még csak nem is szándékos volt, hogy "töprengtem" egy sort, mivel hiába olvasgattam, a jelölést csak később, e-mailben vettem észre, s akkora már nem volt érvényes a jelölés. Kinek kell ilyen ismerős, aki ennyit se néz el, mi? :)


2017. febr. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem méltó arra, hogy normális embernek a FB ismerőse lehessen... :)
2017. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudja, mikor lépsz be, ha nem is vagytok ismerősök FB-n. Lehet csak véletlen jelölt be és simán csak nézegette a profilod anyám és pl. én is szoktam ilyet, hogy csak nézegetnek valakit, de megjelölni nem jelölik. Vagy más miatt meggondolta magát, pl. lehet nem is ismer téged csak hasonlítasz valakire vagy pedig egy adott információt szeretett volna megtudni tőled s csak azért jelölt be. Engem már jelölt be osztálytárs azért, hogy megkérdezzen valamit, aztán utána többet nem is írtunk egymásnak FB-n.

És kinek kell olyan ismerős, aki először ítél aztán szól?

Magyarul felszínes, azt se tudod mi van a háttérben, de máris megsértődött mert nem kapott igent.

2017. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyenek. :D Ilyen olyan pasi bejelöl nem igazolom egyből vissza, egy óra után meggondolom magam, után eltűnik a jelölés.

És aki nincs állandóan fent? -.-

2017. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha tényleg nem látja a bejelentkezést, akkor egy fokkal kevésbé nevetséges, de attól még az.

Főleg hogy olyan értelemben nem téves jelölés, hogy nagyon is ismerjük egymást.

2017. febr. 3. 18:55
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, azt sem tudom, ismeretlen emberek honnan tudják, mikor lépek be meg mikor nem. Mondjuk nekem van olyan vissza nem igazolt felkérés, amit 4 éve kaptam :D
2017. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!