Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy talán teljesen normális...

Egy talán teljesen normális ember miért tetteti, hogy defektes?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, akivel van közös órám. Az az óra egy szenvedés. Van a kérdésben említett ember, akitől a falra mászok. Állandóan hallgatjuk a monológját, hogy ő meghalt már vagy 8 éve, és ezért ő valójában nem ő, így csak 8 éves. A csoportunkba Facebookon állandóan hentaiokat posztol, meg útmutatókat, hogyan vegyünk el idióta mangákat, valamint folyamatosan nyomatja, hogy ő aszexuális, de bárcsak legalizálnák a mangaházasságot. Valamikor teljesen értelmetlen dolgokat csinál, például egyszer odahozott hozzám egy tollat, amit a kukában talált, majd megkérdeztem, hogy mégis miért nekem adja oda, erre azt mondta, hogy ki másnak kéne, és elment. De van egy olyan érzésem, és biztos vagyok benne, hogy ez csak rájátszás, de miért jó neki?
2017. febr. 3. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelmet akar.
2017. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk miért nem postol senki hentai-t a csoportunkba? :(
2017. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam miaz a hentai és beirtam googliba a buszon😞😞 bekaphatjátok😞
2017. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 De kinek kell ilyen figyelem? De ő tudja természetesen...

#2 Én szívesen megajándékoználak ezzel a személlyel, ő betöltené ezt a feladatot :D

#3 Hehe :D

2017. febr. 3. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is beírtam Google-be, de nem a buszon, mert volt annyi eszem. :) Mások előtt nem keresünk rá olyanra, amit nem ismerünk.


Amúgy nem tudom, a mi egyetemi csoportunkban egy srác van, aki mindenkit kioktat, beszól mindenkinek, ráadásul nem kéne ott lennie, mert idősebb. Nem tudjuk kirakni, mert admin...

2017. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, lehet róla szó. Attól függ, milyen szak? :D
2017. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem látom defektnek, más a humora mint a tiéd\tiétek, azt meg leszarja hogy mit gondoltok.
2017. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#2 Hát, mi még végzős gimnazisták vagyunk, szóval...:)

#7 Hát, tölts el vele egy napot:D

2017. febr. 3. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mai napig eljátszom , hogy defektes vagyok :DElőször poénnak tünt de belejöttem a szereppe már nehéz helyrehozni :D Figyelmet akarok, több segitséget, támogatást és mivel tényleg nem túl sok az eszem igy legalább abban jó lehetek, hogy ilyen ritka hülye mint én nincsen :D
2017. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!