Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy bele szükségtelen...

Miért megy bele szükségtelen balhékba?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen voltam a barátommal és mikor a kijárat fele közeledtünk megállított egy srác.A barátja fele mutatott és a pasimtól megkérdezte,hogy mi a problémája vele.Tömeg volt,én nem is láttam egész este ezt a két tagot,és a barátom is velem volt végig,szóval biztosra nem kerültek előtte összetűzésbe.A barátom megnézte a két srácot majd rávágta,hogy semmi és ment volna tovább,erre a srác utána szólt valamit,hogy "Nekem ne vagánykodj"(De csak utána szólt,nem jött volna utánunk sem semmi).Ahogy ezt kimondta,a barátom fordulatból úgy megütötte állon,hogy elterült a srác.Mikor kint megkérdeztem,hogy ez mire volt jó azt felelte,hogy:"Láttad jól,szándékosan kereste a bajt.Megissza az agyát és emberkedik?Lábat csókolhat neked,mert ha nem lennél itt még kapna kint egy keveset."


Ha nem reagál semmit a beszólásra egyszerűen elsétálunk volna balhé nélkül.Miért reagál így túl mindent?Ennyire fontos az a k...a büszkeség?


2017. febr. 4. 03:49
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

A benneteket megállító srác azt mondta,hogy "Nekem ne vagánykodj" és a barátod ezután pontosan ezt csinálta! Vagánykodott, amire semmi oka nem volt. Ez nem büszkeség, hanem a másik srác megalázása, erőfölény, mert ezt neki lehet, ő az erősebb. Kíváncsi lennék, ha a másik fiú nyilvánvalóan kidobóember-típusú lenne, jóval erősebb, akkor a barátod vajon leütötte volna?

Azt ajánlom, gondolkozz el a történteken: ha a barátod először üt, akkor hátha te leszel az, akit leüt legközelebb?

2017. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, gondolkozz a történteken. Milyen jó lenne, ha belekötnek, ő meg nyuszika módjára elszalad, mert fél. Esetleg téged hátrahagyva, te pedig a bulizóhely mögött, csoportos nemi erőszak áldozataként végzed. Nem ő kereste a bajt, sőt, elsőre megpróbálta szavakkal elintézni, ezek után nem értem, mi a bajod? Már az is gond, ha egy férfinak van töke?
2017. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A nőknek manapság már minden baj. Nagyon elszaladt velük a ló.
2017. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megerdemelte, nem ertem mi ertelme belekotni masokba csak ugy, hatba ebbol tanul a gyerek, jol tette a pasid ebbe nem hal bele a hulyegyerek.
2017. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél, hogy nem egy töketlen hülyegyerek a pasid. Lehet, hogy a másik gyerek összekeverte valakivel, de aki részegen nekiáll belekötni ártatlan arcokba, az meg is érdemli az ilyet. A barátod válaszában nincs semmi vagánykodás, ellenben, bár nem pasi vagyok, nálam is leverte volt a biztosítékot, ha erre valaki hozzám vágja, hogy ne vagánykodjak. Akkor a jó édes anyádat. Gyakorlatilag biztos vagyok benne, hogy a gyerek kiprovokálta volna ezután a balhét. Őszintén, nem tudom sajnálni.
2017. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
INKÁBB BÜSZKE LEHETSZ RÁ, HOGY NEM OLDALGOTT EL EGY BÜDÖS BUNKÓ AGRESSZÍVTÓL, HANEM MEGKAPTA A BEOSZTÁSÁT!!
2017. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja es ha rahagyja a baratod akkor az a hulyegyerek masokba is belekothet, olyan emberekbe is aki lehet nem tudja igy megvedeni magat, sokan nem tudjak sajnos, igy viszont nagy valoszinusegel elvette a kedvet a kotekedestol, igy akaratlanul is segitett mas embereken a baratod ha ugy nezzuk, am hol tanult meg ekkorat utni?? jart valahova s ott tanitottak vagy csak ugy magatol tudja???
2017. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!