Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az isten van az emberekkel?

Mi az isten van az emberekkel?

Figyelt kérdés
De most tényleg.Kilépek az utcára,és pofánvág az,ahogy minden embernek az arcán látszik az unalom,es hogy mennyire k*rvára szürke az élete.Hát senkit sem érdekel hogy neki mi a jó? Mindenkinek jó az amit kap? Senki nem akar kiállni az egyértelmű igazáért? HOgy lehet így élni? Mindeki aztmondja hogy jó reggeltől estig tanulni/dolgozni,és aztán jó 60 évesen számolni a pénzt úgy hogy elment az élete a munkával? Miért nem tesznek az emberek a jobb életért? Én esküszöm hogy k*baszottul nemtudom megérteni hogy ezzel miért csak nekem van problémám,örülnék ha valami értelmes ember néhány ész érvet fel tudna hozni mert esküszöm tökön döföm magam. És ha valaki olyat ír hogy azért nem tesz senki semmit mert nem tud azt körberöhögöm.

2017. febr. 4. 20:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
azért nem teszek semmit mert már nem tudok mit tenni, eljátszottam minden lapomat nem tudok változtatni ezen, bárki akartam lenni bárhogy vieselkedtem
2017. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
de mért nem mész akkor egy táskával el a világ másik oldalára és próbálod ki magad? neki az ismeretlennek
2017. febr. 4. 20:35
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Én félek kimenni.
2017. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%
ha indulsz a választásokon én rád szavazok
2017. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
a magyarok baromi nagy birkák. ahelyett, hogy felhúznának pár "vezetőt" a lámpavasra, hogy a többi összekapja magát ijedtében, inkább meghunyászkodnak és a munkájukat féltve lesütik a fejüket és kussolnak.
2017. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
3-as: de miért?
2017. febr. 4. 20:46
 7/42 anonim ***** válasza:
Én ezt tökre nem látom! :D Lehet a belvárosban túl sok a külföldi akik boldogok fejűek?
2017. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
mondjuk ez tényleg érdekes. Én félig vidéken és félig a belvárosban lakom és a külföldiek ténylleg másak,meg az a pár elégedett magyar is,de vidéken,meg úgy máshol elkeserítő
2017. febr. 4. 20:56
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azért tanulnak, hogy sikeresek legyenek az életben, jobb életet teremtsenek a boldogabb jövőjük érdekében.

Sokan azért dolgoznak, mert boldoggá teszi őket a munka (azt csinálják, ami érdekli őket). Természetesen ez a kisebbség, a többség azért dolgozik, hogy legyen mit ennie vagy a munkájáért cserébe élvezeti cikkeket vásárolhasson, ami boldoggá teszi őt az életben. (Természetesen ez kevés a teljes boldogsághoz, de mindenképp hozzátartozik.) Másképp fogalmazva azért dolgoznak, hogy "jó" legyen nekik, hiszen minden ember jót akar magának. Tényleg van olyan aki nem tesz a jobb jövője érdekében, az meg is érdemli vagy másképp fogalmazva az megfelel neki amit épp csinál.

Egyébként mire gondolsz pontosan? Tanulás nélkül nem lesz jó munkahelyed, aki nem dolgozik az, hogyan akar élni?

Mindenki aki tanul vagy dolgozik a jobb életért teszi, nem is értem mi valójában a kérdés?

2017. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Az egész országon úrrá lett a tanult tehetetlenség az elmúlt évtizedekben. Generációk nőnek fel úgy, hogy arra idomítják őket, hogy csak lapulj meg, ne feltűnősködj, ne szólj bele a nagyok dolgába, és akkor túléled a mát.

Hogy mi látszik az arcukon? Hogy ezt egyáltalán nem élvezik.

2017. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!