Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az isten van az emberekkel?

Mi az isten van az emberekkel?

Figyelt kérdés
De most tényleg.Kilépek az utcára,és pofánvág az,ahogy minden embernek az arcán látszik az unalom,es hogy mennyire k*rvára szürke az élete.Hát senkit sem érdekel hogy neki mi a jó? Mindenkinek jó az amit kap? Senki nem akar kiállni az egyértelmű igazáért? HOgy lehet így élni? Mindeki aztmondja hogy jó reggeltől estig tanulni/dolgozni,és aztán jó 60 évesen számolni a pénzt úgy hogy elment az élete a munkával? Miért nem tesznek az emberek a jobb életért? Én esküszöm hogy k*baszottul nemtudom megérteni hogy ezzel miért csak nekem van problémám,örülnék ha valami értelmes ember néhány ész érvet fel tudna hozni mert esküszöm tökön döföm magam. És ha valaki olyat ír hogy azért nem tesz senki semmit mert nem tud azt körberöhögöm.

2017. febr. 4. 20:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minden ember másra vágyik, mindenkit más tesz boldoggá, elégedetté. Én pl. szeretek dolgozni, rossz lenne számomra, ha nem dolgozhatnék, szeretem látni, hogy a munkámnak eredménye, haszna van, szeretem azt tapasztalni, hogy elismerik a tudásomat, hogy segítséget kérnek tőlem azok, akik máshoz értenek, szeretek olyan dolgokat alkotni, amik megkönnyítik mások mindennapi rutinját. Aztán pl. szeretek utazni, de nem szeretem a fölösleges kiadásokat, ráadásul az anyagi lehetőségeim is korlátozottak (pillanatnyilag), ezért pl. élvezetes számomra az is, ha találok egy jó utat olcsón, miközben sokan, akik egyébként nálam jobban állnak, nyavalyognak, hogy nekik erre nem telik, pedig telne, ha ugyanígy állnának hozzá, mint én. Tudod, sokszor pont ez a kulcsa a boldogságnak és a vágyaid megvalósításának, hogy utána menj, mi mindent tudsz kihozni a lehetőségeidből, hogy maximálisan ki tudd aknázni azt, amid van, és ha azt tudod mondani, hogy a legtöbbet kihoztad ebből, akkor elégedett lehetsz az addig elért dolgokkal, és megtalálod a módját annak is, hogy előbb-utóbb tovább tudj lépni, ha akarsz. Nem biztos, hogy az aktuális szinteden minden vágyadat meg tudod valósítani, nekem is van ilyen, amihez még idő kell és egyéb feltételeknek kell teljesülniük, de én kihozom a maximumot abból, ami pillanatnyilag a rendelkezésemre áll és ezért haladok. Nekem is vannak rosszabb napjaim, mint mindenkinek, és vannak olyan helyzetek, amikre azt mondom, hogy ez nem esett jól, és vannak olyan emberek, akik kárt okoztak nekem, és ezt nem felejtem el nekik, ez normális, de tovább tudok lendülni és nem ragadok le.
2017. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, neked csak annyi a bajod, hogy nem akarsz dolgozni, mert el sem tudod képzelni, hogy érthetsz valami olyanhoz, amit élvezettel csinálsz. A munkát a robottal azonosítod, ami elszürkít, és erre hivatkozva nem szeretnél munkát fektetni tanulásba sem, mert kényelmesebb lébecolni, és "kreatívan" pénzt keresni.


Amit nem lehet akkor, ha nem értesz semmihez. Amire te vágysz, az az, hogy élvezd a melódat, jól keress vele: ám ez akkor nem megy, ha nem értesz semmihez, nincs végzettséged és nincs semmid a munkaerőpiacon, amire pénzt adnak.


Egy kis érettségivel segédmunkás lehetsz csak 18 évesen. Melós.


A boldogság titka: tudd, hogy mihez van kedved, tanuld ki alaposan és keresd meg a szeletét, amiét jól fizetnek.


Olaszországban függőágyazni nem egy etvasz. Télen nem is lehet. Vonatozgatni is buli a Balcsira. 18 évesen.


38 évesen, gyerekkel egyik sem poén. Nem csak a gyerek miatt. Neked se kéne.


Miért vonatozgatna az ember a Balcsira, ha elrepülhet a Maldív-szigetekre?

2017. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!