Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvelik az olyan...

Miért nem kedvelik az olyan embert aki csendes és visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Csak szűk társaságban tudok kibontakozni de ott nagyon...Mit csinálok rosszul? Segítsen valaki légyszi.
2017. febr. 4. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten a csendesebb embereket kedvelem és aktívabb népszerűbb embereket nem. Kinek mi szimpatikus.
2017. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most nagy haver lennél, pont olyan emberek vettek körül mostanában akik megállás nélkül pofáztak, és nagyon fájt a fejem.


Komolyan mondom megkérdezném némelyiket hogy miért nem lép fel cirkuszban. De amikor valaki 20-30 percig egyfolytában dumál, locsog, fecseg, kegyetlen idegesítő és fárasztó.


Maradj ilyennek.

2017. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Nekem nem a visszahúzódó emberek nem szimpatikusak, hanem azok, akik keveset beszélnek, vagy halk szavúak. Mert sosem tudom, hogy csak velem nem akarnak-e beszélni, meg hogy most azért nem szólnak, mert valami rosszat gondolnak rólam? Az ilyen emberek kevés ember társaságában tudnak feloldódni, és hát akkor értelemszerűen nem én vagyok az, tehát engem nem kedvel annyira.
2017. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a volt keleti blokk társadalmára,de már az egész világra is kezd jellemző lenni az úgymond pr0li(elnézést ha sértő) mentalitás,aminek az egyik fő tulajdonsága a gátlástalan feltűnősködés,ami vonzza magával a keménykedést,mindennek a lesz@rását,ezen belül pedig az intelligenciahiányt,a másik ember fölött uralkodást valamilyen formában.

Ilyenek az emberek,főleg a fiatalok,vagy a fiatalabbak.

Képtelenek a másik embert elfogadni,nem tudnak nyugodtan kussban maradni,állandóan überelni akarják egymást a lazaságukkal,vagánykodásokkal,hősködéssel,minél nagyobb arccal.

Természetesen aki csendesebb,arról azt hiszik,hogy fél,elkezdik kóstolgatni,és nem segítő szándékkal,hanem a saját keménykedésükre,mivel a csendes ember könnyű préda.

Az állatoknál van ilyen ösztön,hogy a "gyengébbel" kikezdenek,az embernél azért kellene ennek különbözni az állatokhoz képest,mert a civilizált ember agyában ott kellene lenni a tolerancia,intelligencia és ilyesmi képességeknek.

A kulturált rendes ember,nem cseszegeti a csendesebbet,hanem inkább segít neki beilleszkedni,vagy legalább is békén hagyja.

Én a munkahelyemen szoktam érzékelni ezeket a dolgokat,szerencsére elég jó hely,de ott is van egy két olyan ember,aki az istenért nem tud meglenni beugatás meg hősködés nélkül.

A csendesség,és a visszahúzódottság egy tulajdonság,nem mindenki tud ezen változtatni,mint ahogy én sem.

Én nem vagyok rosszban senkivel,csak egyszerűen utálom az agyon szocializálódott,nagyszájú gátlástalan embereket.Egyébként az egész média is teljesen a prollerség felé butítja az embereket,Sikítófrász,való világ,stb. TVműsorokkal,ahol csak azt látni mindenféle ezredrangú semmirekellőktől,hogy lehet minél gusztustalanabbul viselkedni.

Az élet egyre ilyenebb,példa a közlekedés is: kisebb autókat "letolják",az a menő,akinek agresszív megjelenésű fekete hatalmas tahóautója van,stb.stb.,és lehetne sorolni a végtelenségig.

Szóval az a helyzet,ha nem tudsz beállni a sorba,akkor úgy kell a munkádat,az életedet szervezni,hogy minél kevesebbszer kerülj olyan helyzetekbe,ami neked nem jó.

Én is ilyen vagyok,szépen nyugisan élek egyedül,és nagyjából azt csinálom,ami nekem jó,van hobbim,és elvagyok.

2017. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is vannak hasonló élményeim. Én nem vagyok beszédes, és sajnos a középsuliban az ofőm is kikezdett emiatt. Sőt az akkor még dolgozó, engem egyedül nevelő édesanyámat is terhelte ezzel. Már utólag visszagondolva én is a nagyszájú, erőszakos, protekciós, vagány suttyók miatt nem tudtam beilleszkedni. No mindegy, akkor sem kellett volna legalább anyukámnak szóvá tennie ezt a tanárnőnek. Kirándulni nem is jártam, mert az arról szólt, hogy a tanárok együtt ittak a diákokkal. Mindenki olyan, amilyen. Ha ezt nem tudják elfogadni még a pedagógusok sem, hogy várják el a vallási és az etnikai toleranciát? Az ilyen előítéletekből való kivezetés is az iskola feladata lenne. A család nyilván úgyis a saját igazát szajkózza, de ez nem feltétlenül kell, arról szóljon, hogy arra nevelje a tanár a diákját, hogy házasodjon egy afrikaival, egy ázsiaival, vagy egy muszlimmal, azonban békés egymás mellett élés attól még lehetne.
2017. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a csendes embereket. Már akit lehet. Van aki annyira visszahúzódó, hogy a közelesésemet sem viseli.
2017. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Elég erősek vagyunk ahhoz, hogy egyedül is jól meglegyünk.

2. társadalom alapvetői „gerendái", akik bár hallgatunk, de többet is látunk.

3. Óvatosan járunk el, ha barátokat választunk ki és azokból is csak kevés van.

4. Sosem csinálunk semmit, hogy lenyűgözzünk másokat.

5. Bár kerüljük a feltűnést, mégis tudjuk, mikor és hol akarjuk megvillantani a készségeinket és gondolatainkat.

6. Az energiáinkat gondolataink, ábrándjaink, az élet, az emberek elemzésére fordítjuk.

7. Kell egy megbízható, kedves barát, aki hajlandó lesz időnként motiválni minket. Aki jól ismert, megért bennünket és tudja, mikor kell minket kirobbantani a helyünkből.

8. Nagyon aktív hallgatók vagyunk így jobban észre is vehetünk esetleges megoldásokat vagy buktatókat az elbeszélésedben, mint te.

9. Ha társaságra vágyunk, akkor majd keresünk magunknak.

10. Hiszed vagy sem, nagyon is intelligensek és beszédesek vagyunk.

2017. máj. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!