Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak en utalom ha fotoznak?

Csak en utalom ha fotoznak?

Figyelt kérdés

Egyszeruen annyira ruhellem,ha videoznak vagy fotoznak,hogy rendesen fobiam van a kameratol... utalom magam vissza nezni,barmilyen foton,vagy videon...

Csak en vagyok igy ezzel?



2017. febr. 6. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom, de nem is vagyok elégedett magammal. és nem is vagyok annyira fotogén, főleg ha úgy csinálják a képet,hogy nem is tudok róla.

szóval ja,utálom ha fotóznak,ha észreveszem kiállok a képből. és facebookon is elrejtem , csak olyan kép kerülhet ki,amit én raktam fel,vagy utólag jóváhagytam a jelölést

2017. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy egyedül.

Az én apám "netceleb", illetve függő. Naponta 250 képet/videót tölt fel és szeretné, hogy én mindig rajta legyek. Ez leginkább azért is zavar, mert minden képére minimun 100 like jön, és velem vannak elfoglalva.

Én meg mondtam neki, fogja már fel hogy utálom ha fotóznak. Erre leüvöltötte a fejemet és egy hétig nem szólt hozzám.

Szóval eléggé utálom ezt a fóbiát de azért lehetne másokban annyi, hogy ezt próbálják felfogni/megérteni.

De apám így is mindennap megossza egy régebbi képemet, (van hogy 5 éveset) illetve ha épp valaki titokba lefotóz és ott vagyok egy halváyit is, ő azonnal megossza. De nem csak egyszer, 10-szer.

A fóbiáról ő is tehet.

2017. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
A spontán fotókat nem rühellem. De amikor elhangzik, hogy csináljunk képet, álljunk be így, úgy, amúgy, azt utálom.
2017. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor utálom,amikor a beleegyezésem nélkül akarnak rólam képet csinálni.
2017. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igy tukorben elfogadom magam,nem is tartom magam csunyanak...probalok a jo tulajdonsagaimra koncentralni.De amikor meglatom magam kepeken...na ott mar nem birom csak a jo dolgokat eszre venni magamon...minden hiban valami 100xros nagyitasban tundokol..
2017. febr. 6. 13:08
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Ez az önbizalomhiány jele.
2017. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nállam volt olyan,hogy majdnem kiütöttem valaki kezépöl a kamerát.
2017. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Pedig önbizalomhiány, hibás önértékelés.


Beállított fotókra megvannak a trükkök, hogyan mutasd az előnyös oldalad.


A spontán fotókat pedig akkor fogd szeretni, ha a fejedben lévő kép magadról, és a valóság fedi egymást, ami téged elégedettséggel tölt el. Jó esetben ez a kamaszkorral megoldódik.

2017. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

tul vagyok mar a kamasz koron :))

koszonom a valaszokat :)

nem erzem magam onbizalom hianyosnak,de nem akarom magam fotokon lattni :))) akkor lehet hogy van...sajnos

2017. febr. 6. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. Én a gép mögött szeretek lenni és nem elötte.
2017. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!