Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valtozzak meg, utalom...

Hogy valtozzak meg, utalom amilyen vagyok!?

Figyelt kérdés

Nagyon erdekes szemelyisegem van,amit amugy nagyon utalok,az elmult idoszakban megvaltoztam,es nem igazan szeretem magam.Sok dolgot utalok,peldaul a gyerekeket,bunko vagyok,nem erdekel ha megsertelek az igazsaggal,jobb mint a hazugsag;de az ilyenek melett elegge visszahuzodo vagyok,nincs onbizalmam(neha megjatszom talan),nincs batorsagom.Ugy vagyok a dolgokkal hogy ugysem sikerulne,mondjuk part talalnom.Felek dolgoktol,es,nem ertem miert vagyok ilyen es nagyon utalom ezt a helyzetet.Szeretnek kedves lenni,vidam,szeretnem a jo dolgokat az eletembe de mindig csalodok ugyerzem.Van valami megoldas erre?Tudnatok segiteni?

(Elnezest ha van helyesirasi hiba!)



2016. dec. 3. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd a tinikort te is. Tudom, megsért az igazság, de jobb, mint a hazugság!
2016. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék kedves lenni az emberekkel de útálom őket.
2016. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha kettős személyiség lennél.
2016. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Történt veled valami fájdalmas mostanában? Én azután lettem pont ilyen, mint te most. És nem nőttem ki, megmaradt felnőttkoromban is.

Esetleg barátkozz olyan emberekkel, akik úgy viselkednek és gondolkoznak, ahogy te is szeretnél, hátha jó irányba befolyásolnak. Vagy fogadd el, hogy ilyen lettél, ahogy én tettem.

2016. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, legalább nem vagyok egyedül :D
2016. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!