Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs egy igaz barátom sem,...

Nincs egy igaz barátom sem, mindenki csak hátbaszúr, akit közel engedek magamhoz. Mit tegyek? (18/L)

Figyelt kérdés
Eddigi legdurvább csalódásom az volt, amikor az egyik volt barátnőm lefeküdt a barátommal a SAJÁT SZOBÁMBAN!! Aztán a másik barátnőm folyamatosan kibeszél a hátam mögött, utána meg csak tagad, hogy nem is ő pletykált, pedig teljesen nyilvánvaló. Volt egy olyan barátnőm is, aki csak folyamatosan kihasznált. Ezek az esetek mind egy hónapon belül történtek. Kezdem elveszíteni a hitemet abban, hogy van-e még tisztességes ember a környezetemben.

2017. febr. 6. 14:08
 1/8 longlife ***** válasza:
29%
Palira vettek ennyi.A csajok mind tovább léptek rajtad.Változtass valamin.Mondjuk ne igaz barátot keress elsőként.
2017. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ezert nincs baratnom. 1 volt ovodatol kezdve elvalaszthatatlanok voltunk , aztan 17 evesen nekem akkor mar 2 eve megvolt a baratom es osszeszurtek a levet. 😁

Vannak olyanok akikkel beszelgetek , de inkabb az idosebb korosztaly,akiknek mar csaladjuk van,de ok sem igazi baratnok. Csak sima haverbaratno vagy hogyis mondjam. :)

2017. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég gyakori ez a korosztályunkban. Mikor együtt vagytok, akkor kedves, a hátad mögött meg kibeszél és röhög rajtad a barátaival/barátnőivel.


Egyet tehetsz: Jól válogasd meg, hogy kivel barátkozol!

2017. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"az egyik volt barátnőm lefeküdt a barátommal a SAJÁT SZOBÁMBAN!!"

Azt meg mégis hogyan lehetett kivitelezni? Anyukád beengedte mindkettőt, te sokára jöttél... vagy mi? Hogy kerül a kulcsszavakhoz a McDonald's?

2017. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
4. Gondolom ott is megcsalták.
2017. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe ötös, ez jó volt, jó volt. :D
2017. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
haha jót nevettem én is-.-
2017. febr. 6. 20:04
 8/8 anonim válasza:
Hidd el, mindenhol megy a szarkeverés. Nekem van 2 "barátnőm". Volt, hogy kiközösítettek, volt hogy mindegyik Nekem nyalizott. Amugy a 2 csaj nem igazán bírja egymást mostanság. Nekem mindegyik mondja a magáét a másikról, utána megy egymás seggét nyalják. Bocsánat a kifejezésért. Tehát vígasztaljon hogy nem csak Téged vesznek körbe ilyen emberek.
2017. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!