Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utálom ezt a fránya dagadtságo...

Utálom ezt a fránya dagadtságot, hogyan változtassam meg az életem?

Figyelt kérdés
Mai vacsorám: sültkrumpli,rizs,rántott sajt hamburgerrel ... vicces éd egyben szomorú mennyire igénylem ezeket a kajákat. Létezik,hoyg valaha nem fogom ezeket kívánni és lefogyok? Mit tegyek?
2014. szept. 22. 22:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%

Sportolj :)


Nem értem miért kell minden fogyókúrázónak megvonnia magától az étel. Edd azt és annyit amennyi jól esik, mert a szervezetednek szüksége van rá.


Néha persze nem ártana egészségesebb kajákat enni, de szerintem nem ettél sokat.

2014. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de ez csak a vacsorám volt ..
2014. szept. 22. 23:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első, nem tudhatod, mennyit evett, nem volt megadva mennyiség... S elnézve, mit képesek emberek enni, csak mert kívánnak valamit, az nem jelenti azt, hogy szüksége van rá a szervezetüknek. Az ember azt is megszokja és igényli, ami a testének direkt rossz...


Kérdező, nem tudom, mit vársz tőlünk, de mi helyetted nem tudunk dönteni és cselekedni sem...

Simán elképzelhető, hogy nem fogsz ezekre vágyni egyszer, de arra hiába vársz, hogy ez csak úgy magától történik meg.


A helyedben megpróbálnám csökkenteni a szénhidrátot, az nem rossz irány. Teljesen jókat lehet enni úgy is. Keresgélj, ne higgy abban, hogy csak párolt zöldség és csirkemell és abonett van a "másik" oldalon, ami a lefogyáshoz vezet :D Ha pl. szereted a zsírt, egyél zsírosan, az is jó módszer, csak a szénhidrát legyen alacsony, a fehérje megfelelő szintű és minél minőségibb cuccokat használj s vidd be a szükséges tápanyagokat. Sokféle módszer létezik...

S persze mozogj, anélkül nem hiszem, hogy egy ember egészséges lehet... S a fogyásban is segíthet.

2014. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

hagyj el mindent amiben cukor van, minden gabonát, stb. Egyél igazi ételeket. A zsírtól pedig ne félj. én a ketogén diétát ajánlanám és őt pl: [link]


kezdj el magas zsír, szinte 0 szénhidrátot enni, aztán később törődj a kalória megszorítással és csökkentsd le jól. Addigra már remélhetőleg el tudod égetni a saját zsírod és még kevesebb kaja kell. Olcsó lesz, mert alig kell enned vmit :)

2014. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vacsorára ez rengeteg. Sőt ha fogyni szeretnél,akkor egész napra is sok. Zöldség-gyümölcs,hal,csirke,tojás,ilyesmikből állítsd össze az egész napi kajádat.
2014. szept. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Létezik,hoyg valaha nem fogom ezeket kívánni és lefogyok?"


Nem letezik. Ezeket a kajakat mindig kivanni fogod. Ha nincs eleg akaraterod, akkor mindig kover maradsz.

2014. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Huuu... Hány kiló vagy, ha nem sértelek meg? Ez vacsorára nekem nagyon kemény. Felfordulnék tőle.


Az egész agyban dől el, hogy változtatni szeretnél. Ha csak ímmel-ámmal állsz a dologhoz, akkor nem fog menni. Komoly elhatározás kérdése. Olvasgass sokat az egészséges táplálkozásról. Amit írtak helyesen, hogy kezdetnek a CH csökkentése a cél. Ha 100 kiló vagy, akkor a mozgásnak kezdetnek elég lesz a séta.

Étrendet alapja: Barna, rizs, párolt csirkemell párolt zöldségekkel, sovány túró, tojás, sok nyers zöldség, abonett és hasonlók. Sok fehérje, kevés ch és minimális gyümölcs. Én ezzel a módszerrel fogytam 20 kilót,úgy, hogy előtte zabáltam. Tegnap megettem egy tömény golyószerű cukros sütit. Én lettem tőle olyan rosszul, hogy majd kiokádtam. Rájöttem, hogy nem igénylem ezeket a dolgokat. Átálltam az egészséges étrendre. Nem vagyok paleo-s, de kerülöm a finomított ételeket is. (felvágottak, májkérmek, sajtkrémek, stb.) Ja, és a tejtermékeket is elhagytam. Annyi tejet iszom, amennyit reggel a kávémba teszek, pár korty, és ennyi. Sajtok is felejtősek, kivéve a mozarella.

Akkor fogsz lefogyni, ha agyban eljutsz arra a szintre, hogy változtatni akarsz. Sok sikert!

2014. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem véletlenül sem vagyok 100kg még 70sem kb. 68 a 156cm.hez,de mindig is ennyit ettem..
2014. szept. 23. 10:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is 101 kiló voltam,most 70 vagyok.A kajáról nem tudok lemondani,így maradt a sport.Minden reggel egy óra.Vegyél szobabiciklit,tekerj fél órát minden nap(akár tévézés közben),hidd el meg lesz az eredmény:)
2014. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A sportos életmód túlértékelt és azért olyan népszerű, mert a legtöbben egyszerűen képtelenek úgy élni! Például a nyolc órás munkarend miatt! Kvázi a legtöbb embernek elérhetetlen!

Az ételekben egyszerűen nincs annyi tápanyag, amennyi kellene! Egy kövér ember azért eszik sokat, mert nem kap elég tápanyagot a szervezete! Ennek következménye az elhízás, amitől még többet akar enni ami... ördögi kör!

Egészítsd ki vitaminokkal, házi zöldségekkel, bőséges reggelivel (szalonna, tojás) fehér kenyér felejtős, és nem is fogod kívánni ezeket a "valamiket" amiket írtál vacsorára! Ja és azért mozogj is, ha teheted :)

2014. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!