Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy nő olyan, hogy...

Hogy lehet egy nő olyan, hogy a nap 24 órájában a telefonján lóg?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem hagy békén. Messengeren folyton írogat mindegy, hogy délelőtt van vagy hajnal 2 óra. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak, hogy békén hagyjon és ne sértődjön meg nem vagyok rá vevő. AZ a baj közeli ismerős és nem akarom megbántani és azt sem akarom, hogy azt gondolja mekkora bunkó vagyok, hogy nem vagyok kíváncsi rá, de egyszerűen nem értem miért nem a korabeli srácokkal chatel. Nekem ő nem tetszik, nem jön be, nem az esetem. Én 29F ő 20L
2017. jan. 10. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy vele egyértelmű, akkor persze hogy azt hiszi, hogy te szívesen olvasod és válaszolsz. Ragadd meg a tökeidet és rázd le ha zavar.
2017. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Ne válaszolj neki és majd le esik neki :) elég baj ez hogy semmi női tartása nincs és ő irogat a férfinek ,nem csoda ha nyúl cipőt veszel, és ráadásul gondolom a net az élete valóságérzete nulla , ne válaszolj csak ...ok.ja de azt is hetente majd ráun és veszi a lapot
2017. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, némítod a telefont és nem válaszolsz mikor nem akarsz. Effektíve alvásidőtől suli-, munkaidő végéig teljesen reális, hogy rá se hederíts, vagy utána se, ha nem akarsz. Nem a feleséged, a leírás szerint mégcsak nem is barátnőd, hogy törődnöd kéne vele.
2017. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

De mégis mi a fenéről szokott neked ennyit írni? :D

Irányítsd át hozzám. Én szívesen beszélgetnék végre egy lánnyal. Mit meg nem adnék, ha egy csaj ennyit gondolna rám, te meg itt rinyálsz, hihetetlen.

2017. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"Nekem ő nem tetszik, nem jön be, nem az esetem. " Ezt így írd le neki. Problem solved.
2017. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ó persze, írd le neki aztán utána elkotyogja itt a faluba mindenkinek, hogy én vagyok a legnagyobb paraszt meg hogy viselkedtem vele...ez nem nagyvárosi környezet
2017. jan. 10. 11:25
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Messengeren halkítsd le a beszélgetést, vagy nem tudom, mi az, de be tudod jelölni, hogy ne kapj róla értesítést, ha ő ír, és akkor nem is fog zavarni. Ha megnyitod a messengert, majd akkor látod, ha írt vagy nem. Nem kell minden üzenetére reagálnod.

Egyébként meg, ha megsértődik, akkor mi van? Mitől félsz? mond meg neki, hogy nem szeretnél vele ismerkedni, nincs rá időd, akármi, és kezdjen vele, amit akar.

2017. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt aranyszabály: némítsad le a messengert a 'csába. Másodszor pedig amikor nem érsz rá, egyszerűen nem olvasod el, nem nézed meg. Falu ide-oda, akkor is millió egy normális kifogás van erre. Dolgozol, olvasol, autót vezetsz, mással beszélsz, társaságban vagy, stb.
2017. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

még a szerelmemmel sem akarok 24 órában kommunikálni! kell a magány is az embernek. A telefont, gépet kapcsold ki este és reggel kapcsold vissza. Vagy folytonos ügyeletes tűzoltó vagy, akinek bármikor pattanni kell?

Rádszállt, neki az "esete vagy", de minél előbb értesd meg vele, nem Te akarsz vele lenni -

2017. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy valakit a falu a szájára vegyen, nem kell csinálni semmit sem, ezt tudhatnád.

Ha pedig valaki akkora marha hogy aszerint ítélkezik, amit valakiről szóbeszéd alapján mondtak, az annyit is ér és nem számít a véleménye.

A nő pedig hamar lekopik, ha mondjuk napi kétszer mész fel Messengerre és várhat órákat a válaszra.

2017. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!