Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok olyan egyetemista sráccal aki Pokemon gameboy játékokkal játszik az okos telefonján?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Nge..

Ez az első generációs egyike, mostanság rákattantam :D

Ugye nem gyerekes? Egy tök normális Rpg game..



2013. ápr. 20. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyivel lenne ez rosszabb, mint mondjuk az Angry birds? Vagy bmelyik másik játék? :D ugyan. ez aztán nem lenne kizáró ok :D
2013. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem gyerekesebb, mint egész álló nap a fészbúkon csüngeni.
2013. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pont nem az számít, hogy mivel játszol:)
2013. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is szeretek játszani. :) Tök jó ez, ráadásul különösen nagy tisztelettel vagy hogy mondjam nézek a régi játékokra, mert ugye a gyerekkoromban ezek voltak a legjobbak, és megmaradtak. :) A SuperMario is jó.


17/L

2013. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Es egy ilyennel lányok?Csak a retro játékokat szeretem :D 25/f

Ez kedvenc gépem- [link]

2013. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jóhogy :D Nem attól lesz normális vagy nemnormális, hogy mit játszik. Nem csak fiú játszhat ilyenekkel, vannak lányok akiket zavar, bár nem értem miért, de van akit hidegen hagy.

Én szoktam a pasimmal rpg-zni. Pontosabban lol-ozni.

2013. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a mou meg pou mégrosszabb... :D Amúgy van ilyen játék érintős telefonra? :D Mingy letöltöm akkor énis... :D Amúgy meg tényleg nem ez a lényeg a práválasztásnál...:D Bár ha buli helyett ezt csinálod ne várj sokat..., de suliba ez jó unaloműző. :D
2013. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Haha :D Én szeretem a Pokemont! Szóval igazán nem zavarna.

Én is szoktam játszani, bár én nem a telefonomon, hanem Skyrimet, Falloutot, CoD-t meg ilyesmiket :D

17/L

2013. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nyugi nem az

van itthon egy régi compaq gép, ami még dos alapú, csak a játékok miatt van meg, mert tele van vele, még én is szoktam játszani, N

2013. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Nem gyerekes, miért lenne az... Én meg Pou-val játszom.

20/L

2013. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!