Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már valaha úgy...

Éreztétek már valaha úgy magatokat, hogy teljesen nem önmagatok vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl alapjáraton rendes, magabiztos, talpraesett emberkék vagytok, de egyszerre hirtelen széthulltok, olyan gondolataitok támadnak, hogy a legrosszabb pillanataitokban sem akadtak ilyenek. Én most pontosan ezt érzem, egyszerűen nem tudok normálisan gondolkodni, tudom mi a jó, de olyan mintha az ellen küzdenék fejben, nem tudok önmagam lenni.:/ Elborul az agyam, olyan gondolataim vannak, hogy elevenen elégek úgy, hogy közben ordibálok és a tesóm végignézi mert nem tud mit csinálni, meg olyan gondolataim vannak, hogy pl az anyukám öngyilkos lesz meg ilyen dolgok.


Pedig alapjáraton nagyon pozitív voltam nemrég még, volt rendes jövőképem, meg minden, de egyre bizonytalanabb vagyok. Az tény, hogy nagyon nehéz gyerekkorom volt, de ez lenne az oka az egésznek? Nem értem. Pedig nagyon jól egyenesbe jöttem.


2017. febr. 11. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éreztem.
2017. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor te nem is tudhatod milyen. Miért értelme rákattintani akkor egy ilyen kérdésre?
2017. febr. 11. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért válaszolt, mert azt kérdezted, hogy éreztünk-e már így. Így hát aki nem érzett még így, az is megmondhatja, hogy nem érzett. Hiszen a kérdésedre válaszolt így is.
2017. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod, mitől kezdődött ez el ès szerintem azon a ponton abbahagytad. Folytasd.
2017. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!