Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meglehet változni gyökeresen...

Meglehet változni gyökeresen belsőleg?

Figyelt kérdés

pesszimista, depresszív, önbizalom hiányos, türelmetlen, nem túl kitartó, de nagyon makacs ember vagyok..

Hajlamos vagyok halogatni dolgokat, az utóbbi időben nagyon lusta lettem.. Hajlamos vagyok a késésre, figyelmetlenségre.. Valamit mindig elhagyok, nagyon szétszórt vagyok.. illetve könnyen feladom a dolgokat.. és nem tudom elviselni, ha hibázok (akár csak egy nagyon apró hibát is követek el)

.De céljaim vannak.. Többször már próbáltam változni, hogy pozitív leszek, és kitartok a céljaim mellett.. de ez általában csak rövid ideig tartott..

Szeretnék megváltozni, és amit leírtam, ennek az ellenkezője lenni.. Szeretnék pozitív, önbizalommal teli, pontos, türelmes, kitartó, szorgalmas ember lenni...

de lehetetlennek tűnik... Meglehet változni ilyen sok dologban egyik napról a másikra?


2017. febr. 13. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nem hiszem, de szépen lassan szerintem meglehet.
2017. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kell elhatározás, motiváció és tettek!


23F

2017. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meglehet!

De hosszú évek során.

Pl. teljesen más vagyok, most a 40 felé, mint huszonévesen voltam, vagy, mint 15 évesen. És nem az életkorból adódó változásokra gondolok, hanem alapvető jellembeli vonásokra.

2017. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, hát azt tudom, hogy az évek során változunk, ez természetes.. De én úgy értettem ,hogy tudatosan szeretnék változtatni magamon. 20 éves vagyok.
2017. febr. 13. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nem fog menni, viszont néhány év kitartó munkájával simán. Önismeretfejlesztésre, tudatos cselekvésre, önuralomgyakorlásra nagy szükséged lesz többek között. Ha egyedül nem megy (sokaknak nem szokott) akkor egy jó terapeuta rengeteget segíthet.
2017. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Máté evangélium 5:3 "Boldogok, akik tudatában vannak szellemi szükségletüknek.".....

Tegyél egy próbát!

2017. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg. Első lèpès meditáció. Utánna már kitisztult fejjel más szemszögből is tudod szemlèlni az èletet, mint eddig.
2017. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!