Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is erzitek neha igy?

Ti is erzitek neha igy?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban mintha minden jo iranyba haladna, a masikban pedig egy apro dolog kepes az ellenkezojere forditani mindent...alt.sulis osztalytalalkozo szervezesebe kezdtek, latom a tobbiek beszelgetese alapjan hogy milyen jol elvannak en pedig azt erzem nem illek bele abba a vilagba. Aztan elgondolkoztam hogy egyaltalan sehova sem illek bele...es ez most olyan elkeserito. 23L
2017. febr. 15. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtak az ízlések és a személyiségek. De csak van valami olyan téma amibe be tudsz te is csatlakozni
2017. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyesek szulok, egyesek dolgoznak, egyesek a kanari szigeteken, egyesek kozos jovot terveznek a parjukkal.. En meg tanulok, es most egyedul vagyok. Ha ezt meghalljak az emberek kikerekedett szemekkel neznek mindketto miatt, mert hogy a munkahoz es a parkapcsolathoz itt az ido. En sosem gondolkodtam ugy hogy van aminek megszabott ideje van es rosszul esik ezzel szembesulni masoknal.
2017. febr. 15. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:

23 évesen szülők?:O nekem mindig olyan szürreálisnak hangzik,hogyha valaki ilyen fiatalon már szülő ebben az évszázadban..

Amúgy én is érzek így,csak engem meg sem hívnak osztálytalálkozókra,meg semmire.Azt sem tudja senki hogy létezem szerintem.xD

2017. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!