Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos csajok túlnyomó többsége csak diplomás vagy leendő diplomás pasival hajlandó együtt élni ill. ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elég gyakran szoktam ismerőseim/csoporttársaim és az ő ismerőseik facebook adatlapját böngészni és feltűnt, hogy a minimum átlagos külsejű csajok (szóval a szürke átlag, de azért kicsit vonzó is egyben) mindegyike diplomás vagy egyetemista és a pasija is ugyanúgy felsőfokú képesítéssel rendelkezik vagy folyamatban van a diplomája. Nem tudom, hogy ez valami kasztosodás itt Magyarországon, hogy a diplomás nők szóba sem állnak nem diplomás pasikkal, de pl. No.-ban - ahol bátyám dolgozik - rengeteg jól kereső melósnak (olajos, magasépítő, CNC-s) nagyon csinos barátnője van, akik között szép számmal vannak diplomások is. Bátyám (CNC programozó) konkrétan egy Bochum-i közgázos csajjal ismerkedett meg anno és azóta is együtt vannak immáron 2,5 éve és sosem volt probléma, hogy a csaj jóval iskolázottabb, mert testvérem egy nagyon jó ember és mindenben számíthat rá a nő, most már mint a feleségeként. Itthon meg rengetegszer hallottam már idősektől, csajoktól, szülőktől olyan reakciókat, amikor egy melós pasival járt együtt a lány, hogy "Te jó ég, hogy bírt összejönni egy fizikai munkással? Nekem tuti csak diplomás pasi jöhet szóba" meg "Nem fognak tudni jövőt tervezni, mert nem lesz pénzük lakásra, miből fogják tudni felnevelni a kicsiket (utóbbit jellemzően vén sz****tól szoktam hallani)". Ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben és legszívesebben jól kiverném a balhét, de inkább nem teszem, mert semmi értelme nem lenne. Miért élnek ilyen begyepesedett, felszínes emberek ebben az országban? Miért kell kasztrendszert csinálni ebből a társadalomból olyan íratlan dogmák felállításával, hogy diplomás csak diplomással, csaj csak 180 feletti pasival és legyen saját lakás/saját autó stb. Jajj, mert a spórolás az olyan ciki és inkább vegyünk fel azonnal hitelt lakásra (tök mindegy, hogy fél év múlva el kell költözni az ország másik felébe), mert a Petráék is építettek egy 4 szobásat a város szélén, meg nehogy már Ford Fiesta, hanem BMW, mert milyen már, hogy a kedvesemnek nincs egy menő kocsija. Na az ilyen példákat napestig lehetne sorolni, igaz annyira nem is tartozik a kérdésemhez, csak kitértem rá, bocs hogy elkalandoztam. Szóval nektek mi a véleményetek erről az egész dologról?

2016. okt. 31. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

na íme, egy újabb provokatív semmit érő h..lye kérdés, egy életunt megkeseredett egyéntől!


a magad fajtátok kérdései már kezd uncsi lenni, mikor már a 100.-at teszitek fel!

2016. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Magyarországon jó pénzt általában diplomával lehet keresni vagy családi vállalkozással. Ezek a csajok meg jó életet akarnak, otthon sok időt magukra a pasitól és utazgatni. Ehhez első körben jól jön, ha már ismerkedéskor tudják, hogy van e a pasinak diplomája. És egy átlagos lány is simán válogathat a jelentkezők közül. Ha meg van 2 hasonló, akkor a diplomás nyer.

Én ismerkedéskor már el sem mondom, hogy minek tanulok, mert annyiszor tapasztaltam, hogy sokan akkor kezdtek jobban érdeklődni irántam, ha megtudták.

2016. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Én a saját életemet élem, nem egy olyan csoportét, akiket te itt leírtál, úgyhogy: semmi.


Egyébként neked mi dolgod velük, ha nem vagy olyan, mint ők?

2016. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
#1: Egy egyszerű ok-okozati kérdés. A provokatív szöveget hagyjuk már. Kb. minden kérdésre tudok valamit írni, amiért provokatív. A kérdező sem lesz életunt és megkeseredett, mert lát egy jelenséget. Lényegében minden kérdést feltettek már itt egy csomószor.
2016. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Te is jó csajt akarsz magadnak: cékony, jó alakút, formás mellel és fenékkel, szép arccal, csinos pofival.

Akkor legsél felháborodva azon, hogy a nőknek a magas, jóképű, jókiállású férfiak kellenek, ha te nem olyan nőt keresel majd.

2016. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés már megint wtf?
2016. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Akkor most hasonlitsd ossze egy itthoni munkas es egy nemet munkas beret. Majd gondolkozz el. Annak legalabb tobb ertelme van mint ennek a kerdesnek.
2016. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tiszta röhej, hogy felteszek egy általános jelenségre vonatkozó kérdés tőlem függetlenül (btw gépészmérnök vagyok) és azonnal megy a személyeskedés, tipikus magyarok vagytok, tisztelet a kivételnek. Olyan nehéz elhinni, hogy nem provokálni akarok, csupán a véleményekre vagyok kíváncsi, annak ellenére, hogy engem konkrétan nem is érint a dolog. A kérdést egyébként meg egy ismerősöm története ihlette, de ti egyből elkezdtek csapkodni. Besz***k, hogy ti mindenbe bele tudtok látni. Az első és ötös kommentelő ritka szánalmas. Ha érdemben nem tudtok a kérdéshez mit hozzáfűzni, akkor ne is látogassátok az oldalt!
2016. okt. 31. 19:25
 9/28 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, szokd meg. A világon nem láttam még olyan szintű álszentséget, mint amit itt a nők lenyomnak. Ha bármi negatív írsz, akárcsak a nők egy részére is, elkezdenek támadni, mert az biztos nincs úgy, hiába tapasztaltad. Csak pozitívat írhatsz.
2016. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#7: Csak halkan jegyzem meg, hogy egy itthoni megbízható, normális munkás (nem kőműves segéd, hanem valódi szakember) sokszor annyit visz haza havonta, amennyit egy mérnök sokéves tapasztalattal fog csak tudni hazavinni ha már nagyon benne lesz a szakmájában. Persze a csajok csak a zsíros védőruhát látják, de azt nem, hogy a nagy ipari cégek megfizetik a normális munkaerőt, amit nagyon sokan büdösnek tartanak.
2016. okt. 31. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!