Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 év feletti nők tapasztalatá...

25 év feletti nők tapasztalatára vagyok kíváncsi. Jobban számít nektek egy férfi belsőtulajdonsága, mint külső? Inkább lennél együtt egy átlagos pasival, aki odafigyel rád, mint egy vonzó külsejű férfival, aki felszínes veled, és nem figyel rád?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt kerestem, aki külsőre-belsőre bejön. Nem alkuszom meg. A koromnak ehhez semmi köze. Lehet gonosznak mondani, de ha valakihez nem vonzódom, azt nem én döntöm el.
2017. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen a kémia az kell.
2017. febr. 18. 10:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy a nők igazából tudathasadásos lények,és ez nem életkortól függ.És ezt nem bántásból írom,ők is tudják magukról.Ha kefélni akar egy jót,akkor csak a külső számít,ha kapcsolatot,akkor meg mindkettő,vagy inkább a belső a fontosabb,de van amelyiknek a flegmább,bunkóbb is bejön kapcsolatban,mert jól néz ki,vagy...mit tudják ők:)
2017. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as, ez pont ugyanígy pasik is leírták már ezerszer. Csak szexre top csaj kell, kapcsolatban már a belső is számít.
2017. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!