Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta ekkora divat ez a...

Mióta ekkora divat ez a "műfitness"?

Figyelt kérdés

Pár lány barátom igen irritáló lett mostanában. Elhatározták, hogy ők most komoly diétába kezdenek, egészségesen élnek, számolják a kalóriákat, edzenek stb. Ezzel önmagában nincs is baj, sosem árthat, ha valaki egy kicsit felpörög és mozog. Na de amit ők csinálnak, az inkább nevetséges. Körülbelül egy hete kezdték el ezt az egészet, de már hatalmas a pofájuk. Minden nem fitnessmodell testalkatú embert leszólnak, hogy ők "nem értik, miért nem foglalkoznak magukkal, igénytelenek, meg fognak halni" stb. Közben meg két héttel ezelőtt a gép előtt ették a pizzát meg a chipset ugyanúgy ők is. Mindketten max 50 kilók, de abból áll a napjuk, hogy magukat nézegetik, fogdossák azt a két milliméter vastagságú bőrfelületet a hasukon és nyávognak, teljesen nulla valóságalapú képeket nézegetnek izmos nőkről és a csodadiétáikról, de nem fogják fel, hogy egy ilyen test eléréséhez igen kevés minden, amit csinálnak, és sosem lesznek olyanok.. De persze ők rettentően értenek hozzá. Ez kb abban merül ki, hogy tudják, mi az a kardióedzés.

Na de ez sem lenne az én dolgom alapesetben, és ismétlem, ez egy nagyon jó dolog, hogy ilyet elhatároznak (én is szoktam úszni járni, meg én se eszek sokat), na de az, hogy ezen kívül már nincs más témájuk, és ráadásul nem is csinálják normálisan, mert mert a lyukas órákban ugyanúgy átjárnak a pékségbe fahéjas csigáért (de azért mindenki, akinek nem az élete a testépítés, az "igénytelen"), az kicsit kezd idegesíteni... Ők a barátaim, beszélgetni akarok velük, de nem tudok, mert a szünetekben is csak az instagramot nézegetik... Most komolyan, ez az egész mire jó? Teljesen mű és nevetséges.


2017. febr. 17. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd őket, ha zavar akkor meg ne beszélgess velük
2017. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Kur vák már bos ne foglalkozz veluk..
2017. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ha ennyire unod őket, mással barátkozz, egyébként kb. egy hét és ők is elunják, hogy a fitness-szel foglalkozzanak.
2017. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
hány évesek vagytok? könyörgöm hogy foglalkozhatsz ezzel? mit foglalkozol velük? csak mondom, hogy idióták mindig lesznek, ne foglalkozz velük, koncentrálj arra, amit szeretsz.
2017. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor láttam két ilyen idiótát az edzőteremben. Minden gépnél fotózták egymást... Gondolom a facen landoltak a képek... Azóta se láttuk őket. Sz ard le!
2017. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem csak a lány barátaid csinálnak, körülöttem szinte az összes NAGY életmódváltó ezt műveli.

Kioktatnak másokat, tanácsot adnak, miközben lövésük sincsen a dologról, félinfók alapján osztják az észt.

Volt olyan haverom, aki hatszor elmondta, hogy nekem jót tenne, ha laktózmentes termékeket fogyasztanék, a sima helyett, csak azt felejtette el, hogy minden egyes alkalommal mondtam neki, hogy én eleve nem ehetek tejtermékeket, allergia miatt...

Vagy másik ismerősöm, aki napi szinten szénné füvezi magát osztott ki, hogy ő vegán lett és nem eszik cukrot.

Erre pár nap múlva rántott húsos-nutellás palacsintás ebédet posztolt. :D

Vagy amikor rokon mondja, hogy hát ő sem eszik pékárut, tésztát, megyünk vásárolni buli előtt, telipakolja a kosarát magvas-pizzás péksütivel, jaj hát ez magvas, egészséges...WTF?


Elhiszem, hogy idegesít, irritáló az ilyen. Én a helyedben ignorálnám és mosolyognék, amikor ezt tolják.

2017. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Meg az alkoholról is ugyanígy. Ők nem isznak, mert az hízlal...

Találjuk ki, ki volt mattrészeg múlthét szombaton. :D


Nem foglalkoznék ezzel, ha nem lennének a barátaim, akikkel alapból olyan jó emlékeim vannak.

2017. febr. 17. 15:10
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudom, hogy nem csak ők csinálják. Rengeteg ilyennek tűnő lányt látok a közösségi oldalakon is. Csak nem értem, hogy kinek akarnak bizonyítani, de tényleg.

A környezetemben lévő lányok 80 százaléka testalkattól függetlenül "fogyókúrázik", de csak mert mindenki.


18 évesek vagyunk.

2017. febr. 17. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

"Meg az alkoholról is ugyanígy. Ők nem isznak, mert az hízlal...

Találjuk ki, ki volt mattrészeg múlthét szombaton. :D " Ugyanez lol.

2017. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok, a fitness divat, az instagram divat, teljesen érthető, hogy foglalkoznak mostanában trendi dolgokkal. És nyilván nem a legkellemesebb része a fitnessnek a kemény diéta, ezért ezt ki is hagyják belőle. Az persze nem szép, hogy másokkal utálatosak, de ez is életkori sajátosság. Ha jóban vagytok, akkor tudod terelni a témát, amikor beszélgettek. Másrészt hidd el vannak más divatok is, hamar jön majd náluk egy újabb hóbort, csak nem biztos,hogy az jobb lesz, mint a fitness.
2017. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!