Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet gyilkolási vágyam?

Mitől lehet gyilkolási vágyam?

Figyelt kérdés

Normális életem van, vannak barátaim, sokszor én vagyok a társaság középpontja.

Mégis szinte mindig azon agyalok, hogy hogyan ölnék meg embereket (legtöbbször a feldarabolás mellett döntök), de ez nem feszültséglevezetés, mert az áldozatokat nem ismerem. Volt már olyan, hogy egyik osztálytársammal kicsit összekaptunk (3 percces vita, semmi komoly), utána úgy majdnem megfojtottam, érezni akartam a nyakát a kezem között. Amikor csak fantáziálok a gyilkolásról, akkor is úgy érzem, hogy boldog leszek tőle, megnyugtat.

Nem nézek horrort, nem játszok semmilyen erőszakos játékkal.

14/l



2017. febr. 18. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez igaz, és nem kamu, akkor sürgősen menjél az iskolapszichológushoz!
2017. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami feszültség levezetési vágyra gondolok. Felgyülemlett feszültségek például mert túl szigorúan neveltek. Vagy túl egyhangúnak találod a környezeted. Más ötletem nincs.
2017. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Normális életem van, vannak barátaim, sokszor én vagyok a társaság középpontja."


Akkor lehet,hogy azt gondolod magadról,te vagy az atyaúristen.

2017. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

wow, még egy magát depressziós gyilkosnak flesselő tinilány, már vagy 2 hete nem láttam egy ilyen kérdést.

Ajánlom nézz meg egy rendes gyilkosságot. Vagy szagolj meg egy hullát. Nem túl kellemes.

2017. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nezzed a gyilkos elmek cimu sorozatot, ez tetszeni fog.
2017. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kezdj el játszani a coddal vagy a cs-vel inkább ott ölj mint itt! és rohanj egy orvoshoz!
2017. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!