Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ismerősötöket nem...

Ha egy ismerősötöket nem láttátok hosszú ideje és a találkozásnál észreveszitek, nagyon meghízott, szóvá teszitek neki?

Figyelt kérdés

Ami engem illet, sosem tettem még ilyet szóvá (és nem is szándékozok), de anno egyetemen, egyszer meghíztam és voltak, akik megjegyezték vigyorogva, hogy "Meg vagy hízva".


Az érdekelne, Ti hogy reagáljátok le? Megjegyzitek az illetőnek vagy inkább hallgattok róla?



2017. febr. 18. 12:26
1 2 3
 11/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%
"Jobb helyeken" nem állnak sértő szavakkal csámcsogni a másikon kellemetlen helyzetbe hozva őt a társaság tagjai előtt...függetlenül attól hogy családtag vagy idegen, ezt kellene felfogni.
2017. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Neked meg azt, hogy nem kellene mindent véresen felfogni. Neked egyáltalán nincs humorérzéked? Miért nem tudod túllendíteni magad ilyen PITIÁNER dolgon?

Ha nem tudod, akkor nem vagy elég érett, és nem vagy még felnőtt se.

2017. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha beszólnak a súlyod miatt, vágj vissza! Pl. nem híztam, neked kéne szemészhez menned, tavaly is ennyi voltam.


Kicsit durvább: "mekkora a segged... - jah, csak hogy könnyebben beférjen a nyelved!" Többet nem fog szólni a súlyod miatt... :o)

2017. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%

"Neked egyáltalán nincs humorérzéked?"

Humorérzékem van, csak éppen semmi humoros nincs abban, ha valaki rosszindulatú megjegyzésekkel próbál lejáratni mások előtt.


"Miért nem tudod túllendíteni magad ilyen PITIÁNER dolgon?"

Mondod ezt te, aki alapból fennakadtál a válaszomon és kiforgatva a magad módján próbálod megmagyarázni azt ami nem úgy van ahogy te látod.


Én hamar "túllendülök" az ilyen dolgokon. A probléma ott van, hogy ilyen esetekben a beszélgetőpartnernek sem kellene feszegetni tovább a témát, ehelyett erőltetetten erről kezd csámcsogni, kellemetlen helyzetet teremtve.


"Ha nem tudod, akkor nem vagy elég érett, és nem vagy még felnőtt se."

Pont hogy felnőtt vagyok, aki szabadon megválasztja, hogy részt kíván e venni egy számára kényelmetlen és kellemetlen szituációban, vagy nem.

2017. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
91%

De igazából a vicc az egészben, hogy te mérhetetlen taplóságnak tartod ha szólnak hogy meghíztál, mérhetetlen taplóságnak tartod ha szólnak hogy lefogytál.


Ezt írod:

"Nem vagyok kíváncsi arra, hogy ki hogyan lát, vagy mi a véleménye rólam!"


Majd ezt:

"mindenki tudja magáról, hogy hogy néz ki! Minek kell ezt megemlíteni?!"


Majd támadsz engem, amiért fennakadok azon, amit te magad is mérhetetlen taplóságnak tartasz...Ez igazi öngól... :D

2017. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom... Te kevered a szezont a fazonnal, nincs is összefüggésben a dolgok amiket itt írkálsz... Nem semmi, ahogy te "gondolkozol"! :D

Intelligens és normális ember pedig akkor is tud a társaságban lenni, mert nem csinál belőle problémát, és nem fújja fel, ezzel szemben te, a rokonok megjegyzései után szépen eloldalogsz...


Igen, roppant intelligens magatartás :D

Az igazi öngól az lenne, és akkor lennél érett, ha ilyen helyzetben nem elsunnyognál valahova hátra, be a medvebarlangodba, hanem ugyanonnan tudnád folytatni és beilleszkedni arra a pár órára :DDD


De te e helyett elsunnyogsz messze-messze... :D Ja, ez tényleg "felnőtt" magatartás :D


Már megbocsáss, de nekem inkább egy dacos kisgyerekére emlékeztet....... aki kivonul a társaságból.


Intelligens ember tudja kezelni a dolgokat a megfelelő helyükön!

2017. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
91%
Látom totál hülye vagy a témához... :D
2017. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%

De továbbra is csak ezt tudom mondani, vicces dolog hogy ha rád mondják akkor "mértéktelen taplóság" ha másra akkor az meg tűrje el...


Ráadásul senki nem írta hogy "elsunnyognék", ezek csak a te tévképzeteid, de kár hülyékkel vitatkozom.

2017. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Atyaúristen... Mennyire félreértesz nem intelligens ember lévén dolgokat :D

Na mindegy hagyjuk is, ez már vagdalkozás.


Egyébként ÉN nem tennék senkire megjegyzést, ezt már elmondtam. Attól még más tehet, és nem mondtam azt sem, hogy ez nem taplóság, csak ANNYIT, hogy intelligens ember helyén tudja kezelni a dolgokat!

Főleg rokoni körben ahol szabadabban mozoghat.


De látom nem ment át! :D

Hanyagolj, mert hülyékkel én sem vitázom. Az rangon aluli számomra.

2017. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Tehát nem azt mondtam, hogy ha RÁM mondják az taplóság, de más meg tűrje el... :DDDD


Ezek szerint még a szavaimat sem sikerült értelmezned...


Annyit mondtam, hogy:

1.) ÉN nem tennék ilyet soha mással,

2.) Ha velem ilyet tenne más, akkor elengedném a fülem mellett, vagy megfelelően kezelném a helyzetet, és FŐLEG nem gyártanék belőle világra szóló problémát, főleg nem rokoni körben, ahol mégis csak az "övéivel" van az ember, semmiképp se sunnyognék el, visszakeresem neked, ha akarod ez a lényege a tiédnek, tehát helyén kell kezelni a dolgokat, és nem felfújni azt!


Még egyszer! Gyengébbek kedvéért:


ÉN nemes lélek lévén nem tennék SOHA ilyet mással,

VISZONT, ha más ilyet tenne, főleg rokoni körben, akkor helyén kell kezelni a dolgokat, nem felfújni azt! De, ha idegen tenné, aki nem a rokonom, annak sem esnék neki... :DDD

Ez legyen már az ő szegénységi bizonyítványa, ne az enyém!

Kapisgálod most már?


Hihetetlen, hogy többször a szádba kell rágni, mikor én ugyanazt mondtam egész végig! Hogy te is megértsd.

2017. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!