Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ismerősötöket nem...

Ha egy ismerősötöket nem láttátok hosszú ideje és a találkozásnál észreveszitek, nagyon meghízott, szóvá teszitek neki?

Figyelt kérdés

Ami engem illet, sosem tettem még ilyet szóvá (és nem is szándékozok), de anno egyetemen, egyszer meghíztam és voltak, akik megjegyezték vigyorogva, hogy "Meg vagy hízva".


Az érdekelne, Ti hogy reagáljátok le? Megjegyzitek az illetőnek vagy inkább hallgattok róla?



2017. febr. 18. 12:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Fatal 3Error még le is tagadja, hogy elsunnyog, és nem vesz részt a családi programban. Jellemtelen vagy te nagyon Fatal.


De nem baj, mert most direkt csakis neked, előkerestem. Tudod az a helyzet, hogy ennek az írkálásnak is megvan a maga előnye. Nem lehet letagadni kedves Fatal... :DDD


"Ezzel gyakorlatilag első percben elveszik a kedvem a további beszélgetéstől és ha csak tehetem elkerülöm őket. "


1.) "Elveszik a kedved a TOVÁBBI beszélgetéstől", kivonulsz a társaságból, nem beszélsz a továbbiakban velük.

2.) "és ha csak tehetem elkerülöm őket. "


Ezt nevezik elsunnyogásnak kedves Fatal. Csak, hogy tudd! :D

2017. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennék megjegyzést.

Múltkor egy barátnőmmel találkoztam, akivel egy már hónapok óta nem futottunk össze, csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Ő meg pont fordítva, borzasztóan lefogyott. De aztán elkezdte mesélni, hogy kicsit betegeskedett, meg erején felül vállalt plusz munkát, és így nem is kellett magyarázat, miért nézett ki rosszul. Anélkül, hogy szóvá tettem volna.

Nemegyszer egészségügyi problémák miatt híznak/fogynak az emberek.

Nálam a fehér bőrömre tettek annak idején megjegyzést találkozáskor, hogy "Jáj, de fehér vagy!" Mintha fekete afrikainak kéne lennem itt Európában, vagy mi...Én erre későbbiekben már azt feleltem: "Nem baj, jól érzem magam a fehér bőrömben!" Erre már nem tudtak mit mondani!:-)

2017. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy offolok, főleg, hogy a saját kérdésemet, de hozzá kell tennem a kommentemhez írtakhoz, hogy tisztelem és szeretem a nagyszüleimet. Még ha a leírtakból nem is ez szűrődik ki.
2017. febr. 18. 21:39
 24/25 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat pedig köszönöm és várom a többi ember válaszát is, aki szívesen hozzászólna a kérdéshez.
2017. febr. 18. 21:40
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem tennék!!
2017. ápr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!