Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, nem akarnak gyereket?

Férfiak, nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Olyan férfiakkal találkozom évek óta, akik nem szeretnének gyereket még, várnának vele 4-5-6 évet, de én addigra "már nem leszek benne a korban". Ők már ilyen 30-35 évesek, de várnának. Haveri társaságban kérdeztem erről, ott is azt mondták a féfi barátaim, hogy ők tényleg nem vállalnának 40-ig, ráérnek. Na most vagy velem van a baj, hogy én gyermeket szeretnék 30 előtt, vagy rossz férfiakba botlok? Nem szeretnék csak a gyermek miatt egy nálam jó 20 évvel idősebb férfival kezdeni, főleg ha nincs szerelem.
2017. febr. 18. 13:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én szeretnék, de eddig vagy a lány nem akart, vagy már volt gyereke a nőnek, amibe természetesen nem mentem bele. Így maradtam egyedül. 31/F
2018. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 at__us ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem nincs veled semmi baj, de leszögezem,

hogy a mostani "rendszerben" és ez alatt a gazdaságit

értem, az élet elindítása is nehéz az emberek

oroszlán részének, így az, hogy gyereket is bevállalja

valaki férfi oldalról FELELŐSEN, vagy szerencse kell,

vagy vakmerőség, így, ahogy leírtad, 30 éves kor előtt.


25/F

2018. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!